Skip to content Skip to navigation

  RYŠIUMAS

  „All-Electric 500“ yra integruotas su visomis pažangiausiomis ryšio funkcijomis, tiek įmontuotomis, tiek išorinėmis, įskaitant specialią programą mobiliesiems. FIAT programa leidžia valdyti All-Electric 500 bet kada ir bet kur. Atraskite visas funkcijas.

  Visoms naujoms transporto priemonėms, užsakytoms 2023 m. vasario 14 d. arba vėliau:​

  – „Connect One“ pakuotėje mano padėjėjas įtrauktas į transporto priemonės kainą
  – „My Remote“, „My Car“ ir „My Navigation“ paslaugoms (susietoms su „Connect PLUS“ paketu) reikalinga kliento prenumerata. „Connect PLUS“ galima nemokamai įsigyti 6 mėnesių bandomuoju laikotarpiu nuo garantijos pradžios datos. ,
  – „My Alert“ ir „My Wi-Fi“ paslaugos išlieka neprivalomos ir jas reikia papildomai prenumeruoti

  „MY ASSISTANT“ 

  „My Assistant“ padeda likti saugiems, kad ir kur važiuotumėte. Naujajame „Fiat 500 La Prima by Bocelli“ hečbeke pagalbos telefonu galima skambinti naudojantis lubose esančiu mygtuku*, o susisiekti su specialiu asistentu arba išsikviesti pagalbą kelyje galima tiesiai iš automobilio jutiklinio ekrano arba per „FIAT“ programėlę. 

  * Pagalbos skambutis negalimas iš automobilio jutiklinio ekrano ir „FIAT“ programėlės. 

  „MY REMOTE“ 

  Naudodami „My Remote“ galite bendrauti su naujuoju „500 La Prima by Bocelli“ hečbeku tiesiai iš savo išmaniojo telefono ir sužinoti, kaip pagerinti savo vairavimą. Naudodamiesi mobiliąja programėle galite sužinoti savo ekologiškumo balą ir gauti patarimų, kaip maksimaliai padidinti baterijos įkrovą. Naudodami „MY Remote“ taip pat galite užrakinti ir atrakinti duris, patikrinti langų būseną, variklio paleidimo / išjungimo funkciją ir įkrovos lygį. Be to, galite lengvai nustatyti ir suplanuoti oro kondicionavimo sistemos veikimą prieš patekdami į automobilį ir nuotoliniu būdu valdyti automobilio įkrovimą. Be to, naudodamiesi pagalbos balsu paslauga „At-Home Digital Assistant“, galite bendrauti su savo naujuoju „500“ nuotoliniu būdu. 

  „MY CAR“ 

  Įdomu, kas vyksta po variklio dangčiu? Nesijaudinkite, naudodamiesi funkcija „My Car“ galite tikruoju laiku gauti informaciją apie savo „Fiat“ elektromobilio būklę. Padangų slėgis, odometras, techninės priežiūros intervalai: tiesiog atsidarykite „FIAT“ programėlę arba tikrinkite tiesiai per automobilio ekraną. Naujasis „500 La Prima by Bocelli“ hečbekas neturi ko slėpti. 

  „MY NAVIGATION“

  Pasiekti tikslą dar niekada nebuvo taip paprasta. Naudokite funkciją „My Navigation“, kad perduotumėte savo kelionės tikslą iš „FIAT“ programėlės į automobilį vienu paprastu palietimu. Dabar su naujausia EV maršrutų nustatymo funkcija, patarimais ir rekomendacijomis, kaip geriausiai nuvykti ten, kur susiruošėte, ir informacija apie visas pakeliui esančias įkrovimo stoteles. Visiškai naujo „500 La Prima by Bocelli“ hečbeko informacijos ir pramogų ekrane iškart matysite savo kelionės tikslą, eismą tikruoju laiku, orų naujienas, pranešimus apie greičio kameras ir atstumą, kurį galite nuvažiuoti su savo automobiliu. Be to, tiek ekrane, tiek „FIAT“ mobiliojoje programėlėje matysite vietas, kurias galima pasiekti su likusia automobilio įkrova. 

  „MY WI-FI“ 

  Su „My Wi-Fi“* visada jausitės patogiai, kaip namuose. Su „My Wi-Fi“ paslauga naujasis „500 La Prima by Bocelli“ hečbekas taps WI-FI prieigos tašku, prie kurio galėsite prijungti iki 8 įrenginių. Visą nemokamą bandomąjį laikotarpį jūs ir jūsų kelionės draugai galėsite naršyti internete, klausytis ir žiūrėti transliuojamą turinį, patogiai dirbti, taip pat automobilyje naudotis „Amazon Alexa“** balso asistentu. 

  * „My Wi-Fi“ naujajame „500“ yra papildoma paslauga.
 ** Ši paslauga teikiama italų kalba. Kitomis kalbomis (anglų, prancūzų, vokiečių ir ispanų) bus teikiama nuo 2021 m. pradžios.
 „Alexa“ balso paslauga teikiama šiose šalyse: Italijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje ir Austrijoje.
 Galima naudoti tik radijo imtuve „Uconnect 10,25'“ su navigacija. Radijo imtuvas „Uconnect 10,25'“ su navigacija yra standartinė įranga „Prima“ ir „Icon“ modeliuose. Galima naudoti tik radijo imtuve „Uconnect 10,25'“ su navigacija. Radijo imtuvas „Uconnect 10,25'“ su navigacija yra standartinė įranga „Prima“ ir „Icon“ modeliuose.

  „MY ALERT“ 

  Naujasis „500“ yra nuolat stebimas. Nelaimės atveju, jei automobilyje kiltų problema, iš karto gausite aktyviuosius pranešimus į savo „FIAT“ programėlę. Vagystės atveju su jumis susisieks operatorius, o jūsų automobilis bus stebimas, kad policijai būtų lengviau jį rasti*.

  * „My Alert“ naujajame „500“ yra papildoma paslauga.