Skip to content Skip to navigation

  UNIKALIAI VAIRAVIMO IR GARSO PATIRČIAI 

  „INFOTAINMENT“  

  Visiškai nauja „Cinerama Infotainment“ sistema naujajame „Fiat 500“ hečbeke, „Cabrio“ ir „3+1 La Prima by Bocelli“ hečbeke su ryškiu 10,25" ekranu visada čia pat. Dabar kiekvienoje kelionėje galite mėgautis neprilygstamu garsu iš Bocelli ištobulintos „JBL Premium Audio“ sistemos. Sistema leidžia pasirinkti vieną iš keturių vietų, kurių kiekvieną ištobulino mūsų legenda Bocelli! Nepamirškite itin spartaus „Bluetooth“, kuris sujungia visus automobilyje esančius išmaniuosius telefonus per mažiau nei 5 sekundes nuo durelių atidarymo. Dėl išmanųjį telefoną primenančios sąsajos su pritaikomu ekrano išdėstymu informacijos ir pramogų sistema lengva naudotis, o natūralios kalbos atpažinimo funkcija leidžia bendrauti tiesiog ištarus „Hey Fiat“. Be to, kiekvienoje kelionėje su „Navigator“ galėsite mėgautis neprilygstama garso patirtimi, papildomai pasirinkę Bocelli ištobulintą „JBL Premium Audio“. „Over the air“ technologija leidžia atnaujinti informacijos ir pramogų sistemą bei prijungtas paslaugas bet kur ir bet kada, nesikreipiant į servisą. Visada sekite aktualiausias naujienas! 

  BELAIDIS „APPLE CARPLAY“ 

  Naujasis „Fiat 500 electric La Prima by Bocelli“ yra suderinamas su „Apple CarPlay“. Prijunkite savo „iPhone“ prie „Uconnect™“ 10,25“ ekrano ir valdykite „Apple CarPlay“ belaidžiu būdu, naudodami „Siri“ valdymą balsu arba jutiklinį ekraną. Belaidė „Apple CarPlay“ – tai išmanesnis ir saugesnis būdas naudotis „iPhone“ automobilyje. Galite gauti važiavimo nurodymus, skambinti, siųsti ir gauti žinutes, klausytis „Apple Music“, garsaknygių ar tinklalaidžių ir tuo pat metu dėmesingai stebėti kelią.  

  „CarPlay“, „iPhone“ ir „Siri“ yra registruotieji „Apple inc.“ prekių ženklai. 
Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie suderinamus įrenginius.  https://www.apple.com/ios/carplay/

  BELAIDIS „ANDROID AUTO™“ 

  Naujasis „Fiat 500 electric La Prima by Bocelli“ hečbekas taip pat suderinamas su „Android Auto™“ ir gali prisijungti belaidžiu ryšiu (su suderinamais telefonais). Prijungus išmanųjį telefoną prie automobilio, patogioje sąsajoje jūsų programėlės rodomos „Uconnect™“ 10,25" ekrane. Galite valdyti muziką ir kontaktus, o su „Google Maps“ tyrinėti žemėlapius, eismo sąlygas tikruoju laiku tiesiog jutikliniame ekrane ir nerizikuoti saugumu. „Google“, „Google Play“ ir „Android Auto“ yra „Google LLC“ prekių ženklai.  Kad galėtumėte naudoti „Android Auto“ savo automobilio ekrane, jums reikia su „Android Auto“ suderinamo automobilio, „Android“ telefono, kuriame įdiegta „Android 5.0“ arba naujesnė versija, ir „Android Auto“ programėlės. 

  Norint naudoti „Android Auto“ belaidį ryšį, reikia turėti vieną iš šių įrenginių: • Bet kurį išmanųjį telefoną su „Android 11.0“ ir 5 GHz Wi-Fi tinklu. Kad automobilyje būtų galima naudoti 5 GHz Wi-Fi tinklą, Europos Sąjungoje išmanieji telefonai turi atitikti papildomus norminius reikalavimus.  • „Google“ arba „Samsung“ išmanųjį telefoną su „Android 10.0“.  • „Samsung Galaxy S8“, „Galaxy S8 +“ arba „Note 8“ su „Android 9.0“.  Spustelėkite čia, jei norite sužinoti daugiau apie suderinamus įrenginius.  https://www.android.com/intl/en_nz/auto/