Skip to content Skip to navigation

Elektrinis automobilis

Sveiki atvykę į „Fiat“ centrą, skirtą padėti jums pereiti prie elektrinio automobilio.

Visiškai elektrinis „Fiat 500“ – tai ikoninė dizaino klasika, naujausios baterijos ir ryšio technologijos. Atraskite, ką reiškia visiškai elektrinis „Fiat 500“, ir susipažinkite su daugybe privalumų, kuriuos suteikia elektrinio automobilio vairavimas.

Visiškai elektrinis „Fiat 500e“

Visiškai elektrinis „Fiat 500e“, kurį galima įsigyti kaip hečbeką arba kabrioletą ir kuriame galima rinktis iš dviejų elektrinių variklių (tik hečbeko versijos), sukurtas atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą. Kad ir kas tai būtų.

Atraskite daugiau

Visiškai elektrinis „Fiat 600e“

Įsėskite į naująjį Fiat 600e ir patirkite pranašumus, kuriuos suteikia vairavimo stilius. Naujajame 600e turėsite +erdvę, +komfortą, +universalumą, +ypatybes, +dolcevitą ir, žinoma, +laisvę, nuvažiuojant iki 254 mylių (WLTP kombinuotas ciklas). Pridėkite šį pliusą į savo gyvenimą: įsigykite naująjį Fiat 600e ir susipažinkite su jo teikiamomis +100 papildomomis funkcijomis.

Atraskite daugiau

Nuvažiuojamas atstumas ir baterijos įkrovimas

Kiek laiko truks įkrovimas? Kiek laiko užtruks įkrauti mano elektromobilį? Kur rasti įkrovimo stotelių? Atsakymus į šiuos paprastus klausimus rasite specialiame mūsų puslapyje.

Atraskite daugiau

Elektrinio automobilio vairavimas ir priežiūra

Geriausios savo klasės savybės ir naujausios technologijos keičia mūsų mobilumo sampratą.

Atraskite elektrinio automobilio vairavimą ir  jo priežiūros privalumus

Atraskite daugiau

Laikydamiesi ekonomiško vairavimo praktikos, pvz., mažindami vidutinį greitį ir įsibėgėjimą, galite sumažinti elektros sąnaudas.

Dažnai užduodami klausimai