Skip to content Skip to navigation

Turin, 1899

Vieno iš ilgiausiai pasaulyje gyvuojančių prekės ženklų istorija.

Italijos mobilumo ikona

Akronimas F.I.A.T. reiškia „Fabbrica Italiana Automobili Torino“, tačiau „FIAT“ pavadinimas reiškia kur kas daugiau. Įkurta 1899 m., jau daug metų Turine veikianti bendrovė tapo Italijos technologinio ir kūrybinio verslumo simboliu, kuris visiems laikams pakeitė šalį ir pasaulio mobilumo istoriją.

 

Agnelių šeimos individualumas, Dantės Džakosos genialumas ir dizaino vizija bei Vittorio Valetos administracinis įžvalgumas. Plėtra į Jungtines Amerikos Valstijas ir Rusiją, taip pat pagrindinė bazė Turine, Lingotto ir Mirafiori pramoniniuose kompleksuose. Pirmasis „Fiat 3“ 1/2 AG, nepamirštamas „Topolino“, ikoninis „500“ bei epochos  mobilumo etapai  „600“, „124“ ir „Panda“. Bendrovės augimas, susijungimai ir įsigijimai. Daugiau nei 120 metų nepaprastų įvykių, charizmatiškų veikėjų, bendrovės logotipo ir, žinoma, jos automobilių evoliucija: visa istorija pasakojama „FCA Heritage“ svetainėje.

Paslaugos

FCA Heritage senovinių „Fiat“ automobilių
savininkams ir kolekcininkams siūlo platų
paslaugų spektrą, kurias tiesiogiai teikia
pagrindinė bendrovė. Užsisakę kilmės
sertifikatą, galite gauti visus savo
automobilio gamybos duomenis, saugomus
„Centro Storico Fiat“ įrašuose.
Patikėkite savo klasikinį „Fiat“ modelį
„FCA Heritage“ ekspertų komandai,
kurie jo originalumą patvirtins
autentiškumo sertifikatu arba atliks
remontą ir visiškai restauruos.

Reloaded by Creators

Vintažiniai „Fiat“ automobiliai, kurie priklauso kolektyvinei vaizduotei: atkurti, restauruoti ir sertifikuoti „FCA Heritage“ ekspertų, pagaliau gali sugrįžti į rinką... ribotais kiekiais.

 

Tapkite vintažinio „Fiat“, apie kurį visada svajojote, savininku – įsigykite jį tiesiai iš pagrindinės bendrovės. Sužinokite, kokius automobilius šiuo metu galima įsigyti „Reloaded by Creators“ salone.