Fiat 500C Hibridas

Sukurtas jaunatviškam vairuotojui, šis kabrioletas pulsuoja stiliumi bei gamtą tausojančiu požiūriu.  Juk kam ieškoti kitų, kai gali turėti geriausią automobilį?

„500 CULT“

Siekiant pateisinti stilingiausio gatvių automobilio titulą, specialiai sukurtos mėlyno audinio sėdynės su „Fiat“ monograma, naujas matinės mėlynos spalvos „techno“ odos prietaisų skydelis ir „techno“ odos vairas su valdikliais garantuos stiliaus unikalumą.

„500 CONNECT“

Geriausioms kelionėms mieste – specialiai sukurti salonai su prabangiomis sėdynėmis ir matiniu sidabro spalvos prietaisų skydeliu, „UconnectTM“ 7 colių skaitmeniniu garso transliavimu su „Apple CarPlay“ / „Android AutoTM“ ir greičio kontrole parodys išskirtinį 500-uko pažangumą technologijose.

„500 SPORT“

Norite jaustis nesustabdomi? Specialiai sukurtas salonas su sportinėmis sėdynėmis ir matinės „cloud grey“ spalvos prietaisų skydeliu, 7 colių TFT prietaisų komplektu, 7 colių HD radiju su jutikliniu ekranu ir galimybe prijungti „Apple CarPlay™“ / „Android Auto™“ bei 16 colių sportiniais lengvo lydinio ratais drąsesniam įvaizdžiui pabrėžti.

„500 DOLCEVITA“

Toks itališkas, koks tik gali būti. Specialiai sukurtos balto smėlio spalvos „Matelassé“ audinio sėdynės su lietimui švelniomis detalėmis, panoraminiu stoglangiu, chromuotomis detalėmis ir „Dolcevita“ logotipu ant sparno, siekiant sukurti nepakartojamą itališką atmosferą