LEGENDOS TAIP PAT AUGA

PRECIZIŠKUMAS – PRIVALUMAS!

Su „Fiat 500C“ neįmanoma paskęsti pilkoje minioje. Modelio dizainą pabrėžia dvi kėbulo spalvos – populiarioji koralinė raudona „Corallo Red“ ir sodri bordo „Burgundy Aida“ spalva, pagyvinta metalo apdaila.

BŪK MATOMU

„Fiat 500C“ charizma spinduliuoja iš visų pusių. Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko bei važiavimo atbuline pavara žibintus. Apvalainos formos stumdomas stogas su lengvai valdomu elektriniu mechanizmu, kuris apima ir galinio lango valdymą, leis mėgautis ne tik saule, bet ir gaiviu oru kiekvienos kelionės metu.

ELEGANTIŠKAS IR SUMANUS KABRIOLETAS

„Fiat 500C“ dabar dar modernesnis ir patogesnis. Atnaujintas prietaisų skydelio dizainas ir naujos technologijos, chromuoti elementai ir labiau suapvalinto dizaino valdymo rankenėlės italų legendą paverčia dar ypatingesniu.
Dar daugiau funkcijų, erdvės daiktams bei naujas centrinis tunelis su USB papildomomis jungtimis. Kelionei pasiruošta!

VISAPUSĖ KONTROLĖ

Gražus arba protingas? Su „Fiat 500C“ nėra jokių „arba“!  Išskirtinio dizaino vairas papuoštas chromuotais elementais, kurie ne tik subtiliai atrodo, bet ir leidžia maloniau vairuoti. Naujoviškas 7″ TFT skaitmeninis ekranas suteikia informaciją, kurios gali prireikti vairuojant. Pavyzdžiui, sparčiojo rinkimo duomenis, temperatūros ir pavarų perjungimo indikatorių rodantį, kada perjungti pavarą bei kelionės kompiuterį, kuris informuoja apie degalų sąnaudas, kelionės nuotolį ir t.t.

PODIUMO VERTAS MODELIS

„Fiat 500C“ neseka mada, o kuria ją. Automobilio salonui parinkti naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, kurie pelnytai užkariauja ir mados pasaulio podiumus. „Fiat 500C“ pelno simpatijas ne tik išore, bet ir vidumi.

PAVYDĖTINAS PATOGUMAS

Skoninga, patogu ir ergonomiška. Naujos sėdynės sumodeliuotos taip, kad gale sėdintys keleiviai jaustųsi dar patogiau.