LEGENDOS TAIP PAT AUGA

PRECIZIŠKUMAS – PRIVALUMAS!

Automobilis, kuris paryškins bet kokio vairuotojo gerą stiliaus pojūtį.
Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko bei važiavimo atbuline pavara žibintus. O galiniai žibintai, kuriuose integruotos stabdymo šviesos, išryškina aptakias kėbulo linijas.

BŪK MATOMU

Įvaizdis, kuris vienu žingsniu lenkia kitus!
Nauji, išskirtinio dizaino, LED technologijų galiniai ir priekiniai dienos šviesos žibintai tampa išskirtinio „Fiat 500“ stiliaus simboliu. Vairuotojas gali papildomai pasirinkti Bi-Xenon priekinius žibintus, kurie išplečia regėjimo lauką ir gerina naktinį matymą.

ELEGANTIŠKAS IR SUMANUS KABRIOLETAS

Atnaujintas prietaisų skydelis, chromuoti elementai ir labiau suapvalinto dizaino valdymo rankenėlės leis ne tik patogiau, bet ir moderniau valdyti automobilį. Naujoviškas 7″ TFT skaitmeninis ekranas suteikia informaciją, kurios gali prireikti vairuojant.

Pavyzdžiui, sparčiojo rinkimo duomenis, temperatūros ir pavarų perjungimo indikatorių rodantį, kada perjungti pavarą bei kelionės kompiuterį, kuris informuoja apie degalų sąnaudas, kelionės nuotolį ir t.t.

VISAPUSĖ KONTROLĖ

Gražus arba protingas? „Fiat 500“ pelno simpatijas ne tik išore, bet ir vidumi.

Oda aptrauktas vairas su multimedijos valdymo mygtukais, papuoštas chromuotais elementais, kurie ne tik subtiliai atrodo, bet ir leidžia lengviau valdyti įrenginius bei maloniau vairuoti.

PODIUMO VERTAS MODELIS

Su „Fiat 500“ neįmanoma paskęsti pilkoje minioje.

Automobilio salonui parinkti naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, kurios pelnytai užkariauja ir mados pasaulio podiumus. Skoninga, patogu ir ergonomiška. Erdvus salonas užtikrins, kad net ir gale sėdintys keleiviai jaustųsi patogiai.

Fiat500c salonas
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis