SAUGUMAS IR INOVATYVUMAS

Inovacijų fanas

Šiuolaikinis automobilis negali be technologijų, kuriančių patogesnes keliones.

„Fiat 500“ įdiegta „Uconnect ™ 7“ sistema, kuri tampa nepakeičiama pagalbininke bet kurioje kelionėje. Ji suteikia galimybę naudotis skaitmeniniu radiju, valdyti įrenginius balsu, o prijungus iOS ir Android OS turinčius išmaniuosius telefonus, galėsite klausytis mėgstamiausios muzikos.

Uconnect Fiat 500

Visas dėmesys į kelią

Nežinomi maršrutai tampa nebaisūs su itin tikslia navigacine sistema.
Su „Fiat 500“ galite ramiai koncentruotis į mašinos vairavimą, nes įdiegtai palydovinei ir „TomTom“ 3D navigacijai, maršrutą galėsite diktuoti tiesiog balsu.

TomTomNavigacija

YPATINGAS SAUGUMAS

„Fiat 500“ žino, kad gera muzika pagyvina bet kokią kelionę.

4 garso kolonėlės, radijo sistema garantuoja, kad jokia kelionė neprailgs. Nepakanka radijo? Skirtingos USB bei AUX-IN jungtys suteikia galimybę prijungti išmanųjį telefoną ir klausytis savo mėgstamiausios muzikos.

Technologijos

Parkavimosi „asas“

Pamirškite sunkumus parkuojant automobilį siauruose namų kiemuose ar perpildytose aikštelėse mieste. Važiuojant atbuline eiga, plačiame HD ekrane puikiai matomas galinis vaizdas. O papildomos linijos nurodys važiavimo trajektoriją, todėl „Fiat 500“ parkavimas tampa itin lengvu.

Fiat 500 saugumo technologijos

Visapusė stabilumo kontrolė

Galite jaustis ramūs vairuodami bet kokiomis oro ir eismo sąlygomis.

Stabdymo varikliu kontrolės sistema (MSR) pritaiko stabdymo veiksmą individualiai važiavimo situacijai. Elektroninė automobilio stabilumo (ESP) su avarinio stabdymo (BAS) bei varančiųjų ratų praslydimo kontrolės (TCS) sistemų sąjunga užtikrins automobilio stabilumą net ir važiuojant dideliu greičiu ar darant staigų posūkį.

Technologijos Fiat500c
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis