Sutinku

 FCA Importers – Fiat

PAČIOS NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS, DVELKIANČIOS KROSOVERIO DVASIA

Technologijos

Technologijos

Kas sakė, kad  krosoveris reiškia minimalias technologijas? Naujasis „500L Cross“ alsuoja pačiomis naujausiomis technologijomis, tokiomis kaip režimo perjungiklis su trimis vairavimo režimais ir „Uconnect 7” HD Live“ sistema su jutikliniu ekranu ir USB jungtimi, kad šypsotumėtės kelyje. Jauskitės laisvi tyrinėdami pasaulį ir dalydamiesi savo patirtimi.

Naujoji „Uconnect 7’’ HD Live“ sistema su jutikliniu ekranu, radiju ir USB jungtimi

Radijas su naujuoju 7 colių jutikliniu ekranu leidžia jums pasirinkti savo grojaraščius bei mėgstamiausias radijo stotis ir pasiekti visas kitas kelyje svarbias funkcijas vos keliais prisilietimais. Be to, yra USB jungtis, kad galėtumėte prijungti suderinamą išorinį įrenginį ir leisti iš jo dainas bei naudoti jo programėles.

O išrankiausiems vartotojams siūlome sistemą „Beats“.

Pasiimkite savo muziką kartu, kad ir kur keliaujate.

„Apple CarPlay“

„Apple CarPlay“

Naujasis „500L Cross“ veikia su „Apple CarPlay“.

„Apple CarPlay“ yra išmaniausias ir saugiausias būdas naudoti savo „iPhone“ automobilyje. Su specialiai sistemai „CarPlay“ sukurtomis ir „500L Cross“ ekranui pritaikytomis programėlėmis bei funkcijomis galite matyti eismo informaciją, skambinti, siųsti ar gauti žinutes ir klausytis muzikos nenukreipdami dėmesio nuo kelio.

„Android Auto“

„Android Auto“

Naujasis „500L Cross“ suderinamas su „Android Auto“.

„Android Auto“ padeda prieiti prie jūsų duomenų bei programėlių vairuojant ir nesukelia pavojaus jūsų saugumui. Sąsaja paprasta ir intuityvi, tad jūsų programėlės pasirodys ant „500L Cross“ ekrano surūšiuotos į patogiai skaitomus puslapius. Su „Google Maps“ realiuoju laiku matysite eismo informaciją ir dar daugiau, o su geriausia laisvų rankų technologija galėsite skambinti, siųsti ir gauti žinutes neatitraukdami rankų nuo vairo.

Išmanioji galinio vaizdo kamera

Išmanioji galinio vaizdo kamera

Kiekvienas nuotykis jus veda sudėtingais keliais, tačiau kai kurie tikrai būna neįveikiami. Tada viskas, ką galite padaryti, būna apsisukti ir važiuoti į kitą pusę. Nesijaudinkite – vos tik įjungsite atbulinės eigos pavarą, ims veikti galinio vaizdo kamera ir jūsų naujojo „500L Cross“ ekrane pasirodys aiškus ir ryškus galinis vaizdas. Be to, su dinamiškuoju tinkleliu manevruoti bus vienas juokas ir nieko nenubraižysite.

Oro pagalvės

Oro pagalvės

Aukščiausio lygio pasyvioji apsauga

Niekas nepasirūpins jūsų šeima taip kaip „500L“ šeima. Būtent todėl į „500L Cross“ įmontavome 7 oro pagalves – priekyje ir šonuose.

Jūsų entuziazmui stabdžių nededame

Jūsų entuziazmui stabdžių nededame

Mėgaukitės saugaus vairavimo malonumu su naująja sistema „Autonomous City Brake“. Dėl priekyje įmontuoto lazerinio jutiklio ji fiksuoja atstumą nuo galimų kliūčių priešais, važiuojant iki 30 km/h greičiu, ir savarankiškai paspaudžia stabdžius, jei to reikia, kad būtų išvengta susidūrimo ar jis būtų sušvelnintas. Naujasis „500L Cross“ nepaliks jūsų likimo valiai jokioje situacijoje.

Visiškas stabilumas

Visiškas stabilumas

Vairuokite ramiai – turite aukščiausios klasės sistemas, kurios rūpinasi jūsų šeimos saugumu. Su „500L Cross“ turėsite visišką kontrolę avarinėse situacijose ir ant slidžių paviršių dėl elektroninės stabilumo kontrolės (ESC). Į ją įeina ASR/MSR, „Hill Holder“, ABS ir DST sistemos.

Turite įvažiuoti į kalną?

Turite įvažiuoti į kalną?

Su „500L Cross“ pradėti važiuoti lengviau, net jeigu prieš akis kalnas, nes sistema „Hill Holder“ sustabdo jus nuo riedėjimo atgal atleidus sankabą.

Viskas kontroliuojama

Viskas kontroliuojama

„500L Cross“ visada išties pagalbos ranką – būtent todėl jame įmontuota dinaminio vairavimo sukimo momento sistema (DST), skirta automobilio valdymui pagerinti, siūlant tinkamai pasukti vairą.

Saugumas kiekvienoje situacijoje

Saugumas kiekvienoje situacijoje

ERM („Electronic Roll Mitigation“) yra pažangiausia sistema, kuri padeda rūpintis jūsų saugumu atpažindama apsivertimo riziką ir užkirsdama tam kelią.