Sutinku

 FCA Importers – Fiat

MYLIMAS VISŲ ŠEIMOS NARIŲ

„Fiat 500L“ yra kur kas erdvesnis ir šviesesnis, tad jame patogiai jausis visi šeimos nariai. Įprasta kelionė į parduotuvę ar savaitgalio išvyka į gamtą, su šiuo modeliu jausitės patogiai, tarsi savo namuose!

DAUGIAU VAIZDŲ

DAUGIAU VAIZDŲ

Panoraminis stogas „Fiat 500L“ leidžia grožėtis dangaus mėliu net iki 1.5 m2 diapazonu, o galimi fiksuoto ir dangaus skliauto variantai leis stebėti ne tik krentančias žvaigždes, bet ir pasišildyti saulės spinduliais riedant miesto gatvėmis.

KOMPAKTIŠKAS

KOMPAKTIŠKAS

Laikas judėti laisviau! „Fiat 500L“ 4,15 m ilgio, 1,78 m pločio ir 1,66 m aukščio modelis leidžia patogiai vežti ne tik keleivius ir jų bagažą, bet ir lengvai prisiparkuoti bet kurioje miesto vietoje.

FUNKCIONALUS

FUNKCIONALUS

Modelis, kuris niekada nepabos! „Fiat 500L“ – automobilis, kuris turi kur kas daugiau pritaikymo individualiems poreikiams sprendimų, nei bet kuris kitas modelis. 10 galimų kėbulo spalvų (2 stogo ir 3 ratlankių) leis visada būti ryškiu, matomu ir įdomiu.

1500 SALONO KONFIGŪRACIJŲ

1500 SALONO KONFIGŪRACIJŲ

Kiekvieną 500L sėdynę galima sukonfigūruoti 8 skirtingais būdais. 
 Priekinę keleivio sėdynę ir galą galima sulankstyti ir paversti stalu bei atskiromis galinėmis sėdynėmis. Galima reguliuoti ir ilgį. Sulankstymo ir apvertimo „fold & tumble” funkcija leidžia tai padaryti itin paprastai. Galite turėti net plokščią platformą kroviniams. 
 Nulenkus galinę sėdynę, 455l bagažinių įkrovos talpa gali siekti 1480l.

VISKAS SAVO VIETOJE

VISKAS SAVO VIETOJE

„Fiat 500L“ rūpinasi ne tik keleivių komfortu, bet ir jų daiktais. Juk ten, kur šeima, su vienu ar dviem lagaminais neapsisuksi! Su 22 daiktų laikymo skyreliais, kurių talpa net 500 litrų, po ranka bus viskas, ko reikia suaugusiems ir mažiesiems keleiviams.