STILINGAS MIESTO UŽKARIAUTOJAS

DAILIOS FORMOS

„Fiat 500X“ akį traukia trapecijos formos variklio dangčiu, chromuotais sparnais abiejose FIAT logotipo pusėse ir oro ėmikliais, kurių forma priekyje leidžia įžvelgti besišypsantį veidą.

PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Suapvalinti priekiniai dieniniai žibintai ir rūko žibintai su kampine funkcija „Fiat 500X“ leidžia būti matomu iš toli. Ryškiausia miesto žvaigždė atvyksta!

RATLANKIAI

„Fiat 500X“ ne be reikalo tituluojamas ryškiausia miesto žvaigžde, nes stebina net lengvojo lydinio ratlankių asortimentu, kuris itin platus. Vieni įmantriausių – blizgūs pilki arba matiniai deimantiniai ratlankiai su apdaila.

TAMSINTI GALINIAI STIKLAI

Privatumas – viena iš daugelio „Fiat 500X“ vertybių, todėl pasirūpinta tamsintais galiniais stiklais, kurie  ne tik suteiks solidumo, bet ir užtikrins keleivių privatumą.

SALONAS

Komfortabilus ir skoningas „Fiat 500X“ salonas kiekvienoje kelionėje leis patirti kaskart naujus įspūdžius. Itin patogi vairuotojo sėdynė užtikrins ne tik komfortabilų, bet ir saugų vairavimą, o patogiai integruoti salono priedai leis kompaktiškai susidėti visus reikiamus daiktus.

VAIRAS IR PRIETAISŲ SKYDELIS

Išlietas sportinis vairas užtikrina patogų laikymą ir idealią rankų padėtį, o prietaisai salone, įrengti trijuose apvaliuose elementuose, aiškiai parodo, kad tai – „Fiat 500X“.

DAIKTADĖŽĖS

„Fiat 500X“ keturios erdvios kišenės durelėse, didelis uždaromas stalčius apatinėje prietaisų skydelio dalyje, stalčius prieš keleivį, sudarytas iš spalvotų juostų, bei du stiklinių laikikliai kelionę pavers dar malonesne.

Fiat_daiktadeze

ELEKTRA VALDOMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS

Galima reguliuoti vairuotojo sėdynės aukštį, pastumti ją į priekį ir atgal, sureguliuoti nugaros atramos kampą.

BAGAŽINĖ

„Fiat 500X“ bagažinėje gali tilpti nuo 350 l iki 1000 l. Kai galinės sėdynės pilnai nuleistos, galima įmontuoti krovinių stovą, kurio aukštis lengvai reguliuojamas. Maksimali vilkimo apkrova (su stabdžiais) – iki 1200 kg.