STILINGAS MIESTO UŽKARIAUTOJAS

Ryškiausia miesto žvaigždė atvyksta!

Grakščios linijos bei tarpusavyje derančios detalės, kuriančios klasišką dizainą – tai akį traukiančio miesto visureigio „Fiat 500X“ ženklas.

Automobilį dar labiau pagyvina trapecijos formos dangtis, chromuoti sparnai abipus Fiat logotipo, kurių forma leidžia įžvelgti besišypsantį veidą. Likti nepastebėtam neleis ir suapvalinti priekiniai dieniniai ir rūko žibintai su kampine funkcija. „Fiat 500X“ tavo automobilis, kuris įkvepia ieškoti tikrojo išskirtinio savo stiliaus.

RATLANKIAI

„Fiat 500X“ ne be reikalo tituluojamas ryškiausia miesto žvaigžde, nes stebina lengvojo lydinio ratlankių asortimentu, kuris yra itin platus. Vieni įmantriausių – blizgūs pilki arba matiniai su apdaila.

Daugiau privatumo

Privatumas – viena iš daugelio „Fiat 500X“ vertybių. Automobilyje pasirūpinta tamsintais galiniais stiklais, kurie ne tik suteiks solidumo, bet ir užtikrins keleivių privatumą.

Stilingas patogumas

Komfortabilus ir skoningas „Fiat 500X“ salonas kiekvienoje kelionėje leis patirti kaskart naujus įspūdžius.

Itin patogi vairuotojo sėdynė užtikrins ne tik komfortabilų, bet ir saugų vairavimą, o gerai apgalvotai integruoti salono priedai leis kompaktiškai susidėti visus reikiamus daiktus. „Fiat 500X“ dar labiau prisitaiko prie jūsų poreikių, nes suteikia galimybę reguliuoti priekinių sėdynių aukštį, nugaros atramos kampą.

Viskas tavo rankose

Lengvai valdomas bet kurioje situacijoje, visada pasiruošęs bet kokiai kelionei.

„Fiat 500X“ išlietas sportinis vairas užtikrina patogų jo laikymą ir idealią rankų padėtį, kuri net ilgose kelionėse sukuria visapusį patogumą. O koncentraciją į kelią padidina ir vaire išdėlioti elementai bei ranka pasiekiamas prietaisų skydelis, kuris leis valdyti įvairius automobilio prietaisus, nenukreipiant žvilgsnio nuo kelio.

Kiekvienam daiktui – sava vieta

Tvarkingas automobilis – daugelio vairuotojų siekiamybė. „Fiat 500X“ keturios erdvios kišenės durelėse, didelis uždaromas stalčius apatinėje prietaisų skydelio dalyje, stalčius prieš keleivį bei du puodelių laikikliai sukurs tvarkingo automobilio įvaizdį bei neleis pasimesti jūsų asmeniniams daiktams.

Talpi bagažinė

„Fiat 500X“ bagažinėje gali tilpti nuo 350 l iki 1000 l. Kai galinės sėdynės pilnai nuleistos, galima įmontuoti krovinių stovą, kurio aukštis lengvai reguliuojamas. Maksimali vilkimo apkrova (su stabdžiais) – iki 1200 kg.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis