MALONUMAS KELIAUTI

Efektyvus automobilio valdymas

Automobilyje įdiegtos aktyvaus saugumo sistemos – stabdžių antiblokavimo (ABS) bei stabdžių jėgos paskirstymo (EDB) sistemos, kurios padės išvengti slydimo ir išlaikyti norimą automobilio važiavimo trajektoriją. ESC + „Hill Holder“ funkcija krypties išlaikymui nenumatytose situacijose ir pagalba važiuojant kalvotoje vietovėje.

YPATINGAS SAUGUMAS

Išskirtinio dizaino elipsės formos žibintai tampa ne tik dailia automobilio detale, bet ir užtikrina, kad automobilis taps lengvai pastebimas kelyje.

„Fiat 500X“ įdiegta Tolimųjų šviesų pagalbos sistema (HBA), kuri padeda išvengti situacijų, kai iš priekio atvažiuojantys automobiliai yra apakinami tolimųjų šviesų. Sistema automatiškai aptinka atvažiuojančius automobilius ir perjungia šviesas į artimąsias, o pravažiavus automobilį, sugrįžtama prie tolimųjų.

VAIRAVIMO RĖŽIMAI

„Fiat 500X“ vairavimo rėžimų funkcija suteikia galimybę pasirinkti vieną iš labiausiai tinkančių rėžimų – automatinį, sportinį ar tinkantį visoms oro sąlygoms. Tai itin paprastas būdas optimizuoti vairavimo dinamiką.

STABDŽIŲ VALDYMAS

„Fiat 500X“ itin svarbus saugumas, todėl radaro ir vaizdo jutiklių dėka sistema įspės apie per didelį greičio skirtumą tarp jūsų ir priekyje esančios transporto priemonės. Nesiėmus jokių veiksmų, automatiškai aktyvuojama stabdymo sistema.

PAGALBA AKLOSIOSE ZONOSE

„Fiat 500X“ sistema patikrina, ar pavojingiausiose zonose nėra transporto priemonių. Užfiksavus artėjančią transporto priemomonę, vairuotojas apie tai informuojamas. Sistema veikia ir važiuojant su įjungta atbuline pavara, jei transporto priemonė artėja iš šono.

PAGALBA EISMO JUOSTOJE

Dar daugiau saugumo! Sistema pradeda veikti, jei neįjungę posūkio signalo važiuojate link kitos eismo juostos. Nesaugiai keičiant važiavimo kryptį, vairuotojas ne tik informuojamas vaizdiniu signalu prietaisų skydelyje, bet ir sukuriant didesnį pasipriešinimą vairo sukimui.

Fiat saugumas
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis