X-TRAVERTAS

Vairavimo rėžimo perjungiklis

Naudojant ant transmisijos tunelio įmontuotą kontrolės sistemą, galima pasirinkti vieną iš trijų rėžimų: „Auto“, „Sport“, „All-Weather, kurie optimizuoja vairavimo dinamiką, atitinkamai pritaikydami automobilio valdymą. Tai vairavimo dinamika, kuri lengvai prisitaikys prie bet kurio vairuotojo poreikių.

Vairavimo rezimai

Neblėstantys įspūdžiai

Kelionės neįsivaizduojamos be geros muzikos ir itin tikslios navigacijos. Su „Uconnect“ sistema galite valdyti visus multimedijos įrenginius bei navigaciją. Savo mėgstamiausią muziką galite klausyti ne tik per analoginį ir skaitmeninį radiją, bet ir prijungę savo išmanųjį telefoną per USB ar AUX jungtis. Tai automobilis, su kuriuo kiekviena kelionė kupina atradimų.

Uconnect Fiat500X Cross

Visada informuoti

Su šiuo patikimu palydovu kiekvienas kelionės tikslas yra pasiekiamas.

Naujoji sistema „Uconnect Live“ leidžia klientams integruoti savo išmaniuosius telefonus ir kelyje naudotis daugybe programėlių, klausytis muzikos kūrinių ir gauti informaciją apie eismą, greičio kameras bei orą iš „TomTom Live“.

Tom Tom Navigation

Lengvesnis parkavimas

Siauri gyvenamųjų namų kiemai ar perpildytos prekybos centrų stovėjimo aikštelės daugeliui itin apsunkina automobilio parkavimą. Fiat „500X Cross“ visapusiškai pritaikytas susidoroti su šiomis situacijomis.

Automobilyje įdiegta galinio vaizdo kamera su dinaminėmis gairėmis leidžia vairuotojui patogiai stebėti galinį vaizdą bei taip palengvina parkavimą. Galiniai parkavimo jutikliai vairuotoją įspės apie per arti esančią kliūtį ir dar labiau užtikrins saugumą.

Fiat 500 saugumo technologijos
Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis