X-TRAVERTAS

VAIRAVIMO REŽIMO PERJUNGIKLIS

Naudojant ant transmisijos tunelio įmontuotą kontrolės sistemą, galima pasirinkti vieną iš trijų režimų: Auto“, „Sport“, „All-Weather“, kurie optimizuoja vairavimo dinamiką, atitinkamai pritaikydami automobilio valdymą.

INFORMACIJA IR PRAMOGOS

Kelyje galite naudotis ant vairo įrengtomis jungtimis, laisvų rankų įranga „Bluetooth“ ir „Bluetooth Audio“ muzikos leidimo sistema su eco:Drive“ funkcija bei informacijos ir pramogų sistema „Uconnect“.

Su „Uconnect“ ir jo 7 colių jutikliniu ekranu galite valdyti visus automobilyje esančius multimedijos įrenginius: analoginį ir skaitmeninį radiją (DAB) ir tokius įrenginius kaip ausinukas, „iPod“, „iPhone“ ar išmanusis telefonas, prijungtus per USB ar AUX jungtis.

„Uconnect Radio Nav 5″“ įranga leidžia naudotis navigacijos sistema „TomTom 2.5D“, o „Uconnect Radio Nav 6.5″“ įrangoje įmontuota palydovinė navigacija su trimačiais žemėlapiais, progresyviu maršruto nurodymu ir One Shot Voice Destination Entry“ funkcija, skirta adresams įvesti balsu.

Naujoji sistema Uconnect Live“ taip pat leidžia klientams integruoti savo išmaniuosius telefonus ir naudotis daugybe programėlių kelyje, nuolatos būti pasiekiamiems draugų per Twitter“, klausytis 35 mln. muzikos kūrinių per Deezer“ ir daugiau kaip 100 tūkst. radijo stočių per „Tune-In“, gauti naujienas realiuoju laiku iš Reuters“ ir informaciją apie eismą, greičio kameras bei orą iš TomTom Live.

Ir tai dar ne viskas – su eco:Drive“ galite pagerinti savo vairavimo stilių ir sutaupyti degalų bei realiuoju laiku stebėti savo automobilio išmetamo CO2 kiekį.
Be to, galite visada būti kartu su savo automobiliu naudodamiesi my:Car“ sistema, kuri primena, kur pasistatėte automobilį, praneša, kiek turite degalų ir ar yra kokių nors problemų.