ATLASINĖS CHROMUOTOS DETALĖS

Durų rankenėlės ir išoriniai apvadai dar labiau sustiprina tvirtą „Fiat 500X Cross“ visureigio charakterį.

STOGO BAGAŽINĖS LAIKIKLIAI

Su specialia apdaila.

RATLANKIAI

„500X Cross“ lengvojo lydinio ratlankių pasirinkimas didžiulis. Nuo 17 colių matinės pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankių su deimantine apdaila iki 18 colių dviejų atspalvių matinės pilkos spalvos lengvojo lydinio ratlankių su deimantine apdaila ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankių su matine deimantine apdaila.

„XTRA“ PATOGUMAS

Stilingasis sportinis automobilis 500X Cross“ žino, kaip rūpintis savo keleiviais. Keleivių vietos išsiskiria dėl savo techninio stiliaus: tekstūrinės prietaisų skydelio detalės primena lydytą plieną savo matiniu trimačiu efektu, o viršutinė transmisijos tunelio pusė ir durelių apvadai yra nubraukto aliuminio spalvos. Salonai erdvūs ir bus svetingi jūsų draugams bei jūsų mėgstamiausiems daiktams ir bagažui. Ypatinga natūrali šviesa sukuria išskirtinę atmosferą, kuri buvimą viduje padaro dar malonesnį.

VAIRAS IR PRIETAISŲ SKYDELIS

Sportinį vairą patogu suimti ir laikyti rankomis. Prietaisų skydelis su trimis apskritomis detalėmis primena istorinį „500“ ženklą. Labiausiai į akis krinta 3,5 colių įstrižainės plonasluoksnių tranzistorių (TFT) ekranas, kuriame vairuotojui paprastai ir iš karto pateikiama visa reikalinga informacija, kurią galima įvairiai individualizuoti.

CENTRINIS TRANSMISIJOS TUNELIS

Dailiame nubraukto aliuminio spalvos transmisijos tunelyje rasite „Mood Selector“ kontrolės sistemą ir elektroninio automobilio statymo stabdžio kontrolės sistemą, kuri pakeičia tradicinį rankinį stabdį: ją lengva naudoti ir ji atlaisvina erdvę tarp sėdynių.

DAIKTADĖŽĖS

„Fiat 500X“ keleivio vietoje taip pat įrengtos įvairios daiktadėžės, užtikrinančios didžiausią funkcionalumą.

Čia rasite keturias erdvias durų kišenėles, didelį uždaromą skyrių apatinėje prietaisų skydelio dalyje, vieną skyrių iš spalvotų juostelių priešais keleivį ir du stiklinių laikiklius ant centrinio transmisijos tunelio.

BAGAŽINĖ

Erdvi ir universali bagažinė, kurios talpa nuo 350 litrų iki 1000 litrų, atlenkus galines sėdynes. Į bagažinę galima įmontuoti išimamą reguliuojamo aukščio sukiojamą krovinių pagrindą.