Išorė, spinduliuojanti tvirtą charakterį

Kompaktiškas, tačiau nenusileidžiantis įprastiems miesto visureigiams.

Išlaikytas grakštus „ 500X Cross“ siluetas, chromuotos detalės – durų rankenėlės ir išoriniai apvadai – gero pirmojo įspūdžio garantas. Tai automobilis sukurtas tiems, kurie nenori paskęsti automobilių minioje, o plėtoti savo išskirtinį stilių.

Visas dėmesys stilingoms detalėms

Ratlankiai užtvirtina bet kurio automobilio įvaizdį.

Užbaigti savo išskirtinį automobilio stilių lengva, nes „500X Cross“ lengvojo lydinio ratlankių pasirinkimas didžiulis. Kiekvienas vairuotojas gali rinktis ratlankius su deimantine apdaila ar matinių spalvų, nuo 17 iki 18 colių.

Svetingumas

„500X Cross“ supranta, kad linksmiausios kelionės kartu su draugais ir šeima. Todėl pasirūpina svetingai juos priimti. Erdvus salonas, patogios sėdynės su 3 galvos atlošais gale, centrinis porankis priekyje sėdintiems keleiviams užtikrina, kad visų jūsų keleivių kelionė bus patogi. Taip pat automobilio vairuotojas gali reguliuoti sėdynės nugaros išlinkį ir taip jį pritaikyti prie savo individualių poreikių.

Lepinantis patogumu

Patogus automobilio valdymas negali būti įsivaizduojamas be tam pritaikyto vairo.

„500X Cross“ sportinis vairas turi išlinkimus, kuriais patogu jį suimti ir laikyti. Prietaisų skydelis su trimis apskritomis detalėmis primena istorinį „500“ ženklą. Labiausiai į akis krinta 3,5 colių įstrižainės aukštos raiškos ekranas, kuriame vairuotojui paprastai ir iš karto pateikiama visa reikalinga informacija, kurią galima įvairiai individualizuoti.

Kiekvienam daiktui sava vieta

Funkcionali keleivio vietoje įrengta daiktadėžė padės visada palaikyti tvarką automobilyje.

Čia rasite keturias erdvias durų kišenėles, didelį uždaromą skyrių apatinėje prietaisų skydelio dalyje, vieną skyrių, esantį priešais keleivį, ir du puodelių laikiklius ant centrinio transmisijos tunelio.

Erdvi bagažinė

Erdvi ir universali bagažinė, kurios talpa – nuo 350 litrų iki 1000 litrų, atlenkus galines sėdynes.

Į bagažinę galima įmontuoti išimamą reguliuojamo aukščio sukiojamą krovinių pagrindą. „500X Cross“ lengvai tilps keli lagaminai, žvejybos reikmenys ar kita jūsų laisvalaikiui reikalinga įranga.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis