STILINGAS MIESTO UŽKARIAUTOJAS

Rinkitės Jūsų charakterį atspindintį bendrakeleivį

Išmaniai stilingas „500X Connect“ su išskirtinėmis ryšio galimybėmis, drąsus ribų peržengimas su „500X Cross“ ir sportinis agresyvumas gatvėse su „500X Sport“ – kiekvienas jų pasižymi išraiškingu charakterio dizainu.

Efektyvumas ant ratų

Emocijų išlaisvinimui, elegancijai, sportiškumui – 16–19 colių lengvo lydinio ratai.

Apšvieskite kelią

Dėl LED dienos žibintų bei LED galinių žibintų visada matysite savo kelią ir būsite įsitikinę, kad jus mato ir kiti.

Pašėlusios detalės

Keliaukite į savaitgalį stilingai, su akį traukiančiomis išorės detalėmis – nuo „satin chrome“ durelių rankenų iki veidrodinių išorės spalvos dangtelių ir titano apdailos.

Tamsinti langai

Tamsintas galinis „500X“ langas gali sulaikyti iki 99 proc. UV spindulių. Privatumo niekada nebūna per daug.

Naujos patogios sėdynės

Nuo „techno“ odos įdėklų ir juodų apmušalų iki šviesių maskuojančios spalvos sėdynių ir sportinio audinio – visų modelių – „Connect“, „Cross“ ir „Sport“ – apdailos pasižymi patogumo, stiliaus, išskirtinumo ir sportiškumo deriniu.

Pasinerkite į potyrius

Mėgaukitės švelnumo pojūčiu liečiant kokybiškos medžiagos vairą su išmaniais valdikliais, kad svarbiausias funkcijas galėtumėte patogiai pasiekti pirštų galiukais.

Išmanūs prietaisai

Dėl 7 colių jutiklinio ekrano su integruotomis „Apple CarPlay“ ir „Android Auto ™“ sistemomis, „500X“ modeliai užtikrina puikų ryšį kelionės metu.

Automatinis oro kondicionavimas

Tiek pasirinktinai įsigyjamoje, tiek standartinėje versijoje Jūs reguliuojate temperatūrą, o automatinis oro kondicionierius sukuria puikią vairavimo aplinką.