STILINGAI IŠMANUS

Saugiai leiskitės į kelią

Dėl kelio ženklų atpažinimo sistemos Jūsų „500X Sport“ modelis gali skaityti kelio ženklus ir suteikti Jums papildomos pagalbos vairuojant.

Išvažiavimo iš eismo juostos asistentas

Ši sistema įspėja Jus, kai netyčia išvažiuojate iš savo eismo juostos nerodydami posūkio signalo. „Lane Assist“ įspės Jus TFT ekrane ir švelniai pasuks vairą, kad automobilis grįžtų į reikiamą juostą.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės kelione

Su „Cruise Control“ sistema Jums reikės tik nustatyti vairavimo greitį prieš pradedant kelionę arba jos metu. Atsipalaidavimas kelionės metu prisideda prie jos saugumo.

Statyti automobilį – paprasta

Pastatyti automobilį nesudėtinga naudojantis automobilio statymo jutikliais, esančiais automobilio gale, kurie aptinka kliūtis aplink transporto priemonę ir perspėja Jus apie atstumą iki jų.

Multimedija

Dėl „Uconnect ™“ sistemos su 7 colių ekranu, skaitmeniniu garso transliavimu bei navigacija, suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto™“, „500X“ grupė užtikrina puikų ryšį kelionės metu.

„Beats“

Tegul Jūsų aistra muzikai būna girdima: mėgaukitės „Beats Audio“ Hi-Fi sistema su 8 kanalų skaitmeninio signalų apdorojimo stiprintuvu, 6 garsiakalbiais bei žemųjų dažnių garsiakalbiu ir bendra 440 W galia.