Stiliaus novatorius, arba Automobilis – herojus!

Automobilis, kuris nuolat atsinaujina ir dar labiau stebina. Pulsuojantis energija, sukurtas jaunatviškam vairuotojui, nuotaikingoms kelionėms. Stilingas, manevringas ir turintis ryškų charakterį. Gal laikas susipažinti artimiau?

SUSIPAŽINKITE

Bekompromisis saugumas

„Fiat 500“ žino, kad mieste nepakanka būti tik stilingu, todėl pirmenybę teikia saugumui.

Ilgametė patirtis automobilių gamyboje bei naujausios saugumo technologijos – stabilumo kontrolės (ESP) su avarinio stabdymo sistema (BAS), praslydimo kontrolės sistema (TCS) bei vairo pasukimo asistavimo sistema (DST) užtikrina, automobilio pasiruošimą reaguoti į bet kokią situaciją, tad net patys rizikingiausi manevrai bus atliekami saugiai. Nuolatinis rūpestis jūsų saugumu skatina „Fiat 500“ diegti naujausias technologijas, taip mažinant nelaimingų atsitikimų skaičių.

SUŽINOKITE DAUGIAU

Technologijos kuriančios vairavimo patogumą

Jungianti visumą todėl kurianti automobilio valdymo paprastumą – „Uconnect®“ leidžia lengvai naudotis pažangiomis pramogų, naršymo ar ryšių funkcijomis. Įjungti mėgstamą muziką ar surasti maršrutą Google žemėlapyje, pakaks vien jūsų balso komandos. Taip pat, ši sistema gali būti susiejama su jūsų išmaniaisiais telefonais.

SUŽINOKITE DAUGIAU