FIAT 500
Hibridas

500-ukų šeimos gama debiutuoja su plačiomis individualaus pritaikymo galimybėmis bei užtikrina per ilgą laiką pasitvirtinusį tobulo miesto automobilio tvarumą.

Tikra stiliaus ikona

Didelį kiekį apdovanojimų pelnęs 500-tukas tampa greitai pastebimas. Aptakių formų ir itališka elegancija alsuojantis automobilis suteikia retro pojūtį. Tikras džiaugsmas parkuoti tokį kompaktišką ir lengvai valdomą 500-tuką parkavimo aiškstelėje. Dėl didelio manevringumo 500-tuką malonu vairuoti mieste, užmiestyje ir greitkelyje.

Klasikinė miesto stiliaus ikona

„500 CULT“

Siekiant pateisinti stilingiausio gatvių automobilio titulą, specialiai sukurtos mėlyno audinio sėdynės su „Fiat“ monograma, naujas matinės mėlynos spalvos „techno“ odos prietaisų skydelis ir „techno“ odos vairas su valdikliais garantuos stiliaus unikalumą.

„500 DOLCEVITA“

Toks itališkas, koks tik gali būti. Specialiai sukurtos balto smėlio spalvos „Matelassé“ audinio sėdynės su lietimui švelniomis detalėmis, panoraminiu stoglangiu, chromuotomis detalėmis ir „Dolcevita“ logotipu ant sparno, siekiant sukurti nepakartojamą itališką atmosferą.

Lengvojo hibrido versija

Miesto automobilis 500-tukas dabar jau ir lengvasis hibridas. Mylintiems gamtą ir besirūpinantiems aplinka, 500-tuko yra stilingas ir aplinkai draugiškesnis hibridas. „Fiat 500“ lengvasis hibridas turi vidaus degimo variklį ir 12 V elektros bateriją, suteikdama jam papildomą sukimo momentą automobiliui greitėjant.