VISKAS SUSIDEDA IŠ DETALIŲ!

Podiumo vertas modelis

Šis automobilis paryškins bet kurio vairuotojo gerą stiliaus pojūtį. Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko bei įrėmina rūko bei važiavimo atbuline pavara žibintus. O galiniai žibintai, kuriuose integruotos stabdymo šviesos, išryškina aptakias kėbulo linijas.

Kerintis spindesys

Įvaizdis, kuris vienu žingsniu lenkia kitus!
Nauji, išskirtinio dizaino, LED technologijų galiniai ir priekiniai dienos šviesos žibintai tampa išskirtinio „Fiat 500“ stiliaus simboliu. Vairuotojas gali papildomai pasirinkti Bi-Xenon priekinius žibintus, kurie išplečia regėjimo lauką ir geriną naktinį matymą.

MODERNUS, BET LENGVAI SUPRANTAMAS

Atnaujintas prietaisų skydelis, chromuoti elementai ir labiau suapvalinto dizaino valdymo rankenėlės leis ne tik patogiau, bet ir moderniau valdyti automobilį.

Naujoviškas 7″ TFT skaitmeninis ekranas suteikia informaciją, kurios gali prireikti vairuojant. Pavyzdžiui, sparčiojo rinkimo duomenis, temperatūros ir pavarų perjungimo indikatorių rodantį, kada perjungti pavarą bei kelionės kompiuterį, kuris informuoja apie degalų sąnaudas, kelionės nuotolį ir t.t.

Stiliaus ir patogumo harmonija

Su „Fiat 500“ neįmanoma paskęsti pilkoje minioje.

Automobilio salonui parinkti naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, kurios pelnytai užkariauja ir mados pasaulio podiumus. Skoninga, patogu ir ergonomiška. Erdvus salonas užtikrins, kad net gale sėdintys keleiviai jaustųsi patogiai.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis