VISKAS SUSIDEDA IŠ DETALIŲ!

KERINTI ŠVIESA

Įvaizdis, kuris vienu žingsniu lenkia kitus – nauji, išskirtinio dizaino, LED technologijų galiniai ir priekiniai „Fiat 500“ dienos šviesos žibintai.

PRECIZIŠKUMAS – PRIVALUMAS!

Su „Fiat 500“ neįmanoma paskęsti pilkoje minioje. Modelio dizainą pabrėžia dvi kėbulo spalvos – populiarioji koralinė raudona „Corallo Red“ ir sodri bordo „Burgundy Aida“ spalva, pagyvinta metalo apdaila.

BŪK MATOMU

Naujojo „Fiat 500“ charizma spinduliuoja iš visų pusių. Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko bei važiavimo atbuline pavara žibintus. O galiniai žibintai, kuriuose integruotos stabdymo šviesos, ir indikatoriai išryškina aptakias kėbulo linijas.

500 KOLEKCIJA

Naujo dizaino „Fiat 500“ automobilių kolekcija – šeši modernūs ir išmanūs modeliai, kurių kėbulo spalvas galima derinti taip, kaip norisi ir pasirinkti vieną iš kelių tipų: MINI (šonai) arba MIDI (automobilis papuošiamas nuo vidurio linijos į viršų, įskaitant stogą, variklio dangtį, šoninius veidrodėlius, vidurio liniją, bagažo skyrius ir durelių rėmus).

MODERNUS, BET LENGVAI SUPRANTAMAS

Atnaujintas prietaisų skydelis, chromuoti elementai ir labiau suapvalinto dizaino valdymo rankenėlės leis ne tik patogiau, bet ir moderniau valdyti automobilį. Įrengta daiktadėžė, talpesnis puodelių laikiklis bei centrinis tunelis su USB/AUX jungtimis net ilgiausią kelionę pavers malonumu.

VISAPUSĖ KONTROLĖ

Gražus arba protingas? Su „Fiat 500“ nėra jokių „arba“!  Išskirtinio dizaino vairas papuoštas chromuotais elementais, kurie ne tik subtiliai atrodo, bet ir leidžia maloniau vairuoti. Naujoviškas 7″ TFT skaitmeninis ekranas suteikia informaciją, kurios gali prireikti vairuojant. Pavyzdžiui, sparčiojo rinkimo duomenis, temperatūros ir pavarų perjungimo indikatorių rodantį, kada perjungti pavarą bei kelionės kompiuterį, kuris informuoja apie degalų sąnaudas, kelionės nuotolį ir t.t.

PODIUMO VERTAS MODELIS

„Fiat 500“ neseka mada, o kuria ją. Automobilio salonui parinkti naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, kurie pelnytai užkariauja ir mados pasaulio podiumus. „Fiat 500“ pelno simpatijas ne tik išore, bet ir vidumi.

PAVYDĖTINAS PATOGUMAS

Skoninga, patogu ir ergonomiška. Naujos sėdynės sumodeliuotos taip, kad gale sėdintys keleiviai jaustųsi dar patogiau.