Visuomet mėgaukitės panorama

Neaprėpiamas dangaus, miesto ir aplinkos vaizdas: žvelgdami per 500-ojo modelio stiklinį stogą suprasite, kad tam, jog pastebėtum grožį, iš tiesų tereikia pažvelgti į viršų.

Ikoniška išvaizda

Išskirtinė ir ikoniška priekinių žibintų forma – tai pagarba prekės ženklo paveldui ir šviesa keliui į ateitį

Unikalus ratų dizainas

Tiek pasirinktinai įsigyjamų, tiek standartinių lengvo lydinio ratų dydis – nuo 14 iki 16 colių, užtikrinant gerai pažįstamą ikoniško miesto automobilio ekspresiją. Visos Jūsų kelionės mieste pasižymi stiliumi ir charakteriu.

Iki smulkmenų stilingas naujasis sėdynių dizainas

Gyvenimo būdo ikona su mados ikonos akcentais: nuo mėlyno audinio sėdynių su „FIAT“ monograma iki sportinių „arrow electro“ sėdynių, kurios tinka tiek vertinantiems patogumą, tiek dinamiškumą.

Stilingai išmanus

Švelnus liesti vairas su chromuotomis detalėmis turi 8 mygtukus, kad svarbiausias automobilio funkcijas galėtumėte pasiekti pirštų galiukais.

Stilingai drąsus

Tiek pasirinktinai įsigyjamas mėlynas matinis „techno“ odos prietaisų skydelis, tiek standartinis titano prietaisų skydelis su raudonu logotipu suteikia salono spalvai rafinuotumo.

7 colių TFT ekranas

Ką tik atnaujintame 7 colių TFT ekrane matykite viską, nuo savo kelionės maršrutų iki „Mild Hybrid“ akumuliatoriaus lygio.