MODERNU, SAUGU IR ITIN ITALIŠKA

„Fiat Panda“ – linkėjimai iš Italijos! Naujausių technologijų ir bekompromisio saugumo tandemas užtikrins tik teigiamas kelionės emocijas nuo pirmos iki paskutinės sekundės.

PASAULIS PASIEKIAMAS RANKA

Naujoji „Panda Cross“ multimedijos sistema turi 7 colių jutiklinį ekraną, suderinamą su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto™“. Prijunkite išmanųjį telefoną prie „Uconnect™“ radijo, kad galėtumėte klausytis savo muzikos arba kalbėtis telefonu, neprarasdami budrumo kelyje.

„APPLE CARPLAY“

Prijunkite „iPhone“ prie „Uconnect™ 7“ ekrano ir valdykite „Apple CarPlay“ su „Siri“ balso valdikliu arba jutikliniu ekranu. „Apple CarPlay“ yra išmanesnis ir saugesnis būdas naudoti savo „iPhone“ automobilyje. Galite lengvai skambinti, siųsti ir gauti žinutes, klausytis „Apple Music“ ar „Spotify“, audioknygų ar prenumeruojamų transliacijų, sutelkę visą dėmesį į kelią.

„ANDROID AUTO™“

Naujasis „Panda“ asortimentas taip pat suderinamas su „Android Auto™“. Prijungus išmanųjį telefoną prie automobilio, vartotojui patogi sąsaja rodo jūsų programėles „Uconnect ™ 7“ ekrane. Galite valdyti muziką ir kontaktus, o naudodami „Google Maps“ galite realiu laiku tiesiogiai iš jutiklinio ekrano tyrinėti žemėlapius ir eismo sąlygas.

DIDESNIS SAUGUMAS, VISADA

Staigios kliūtys nebebus problema. Autonominė avarinio stabdymo sistema leidžia naujajai „Pandai“ atpažinti priekyje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai stabdo avariniu būdu, jei vairuotojas nesiima veiksmų, kad išvengtų susidūrimo. Be to nuožmioji „Panda“ padės susidoroti su kelyje pasitaikiusia bekele, panaudodama visus keturis savo varomus ratus.

GALINIAI PARKAVIMO JUTIKLIAI

Mėgaukitės laisve net ir statydami automobilį: galiniai parkavimo jutikliai aptinka kliūtis už automobilio ir informuoja vairuotoją apie netoliese esančius objektus.