Sutinku

s
 FCA Importers – Fiat

MODERNU, SAUGU IR ITIN ITALIŠKA

„Fiat Panda“ – linkėjimai iš Italijos! Naujausių technologijų ir bekompromisio saugumo tandemas užtikrins tik teigiamas kelionės emocijas nuo pirmos iki paskutinės sekundės.

03

Uconnect™

Su „Uconnect™“ per 7″ arba jutiklinį ekraną galite valdyti visus automobilyje esančius įrenginius: analoginį ir skaitmeninį radiją (DAB), grotuvą, „iPod“, „iPhone“, prijungiamus per USB ir „Aux-in“ lizdą.

  • Visų automobilyje esančių įrenginių valdymas
  • Paprasta ir palydovinė navigacija su 3D žemėlapiais
  • Maršruto koordinačių įvedimas balsu
  • Prieiga prie „Deezer“, „Tune-In“ ir „Reuters“
  • Prieiga prie „Twitter“
  • Degalų taupymas ir išmetamo CO2 kiekio mažinimas su „eco:Drive™“

VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU

VIENU MYGTUKO PASPAUDIMU

„Fiat Panda“ vairas neapsiriboja tik vairavimo funkcija. Jame integruoti mygtukai vienu paspaudimu leidžia įjungti mėgstamą muziką ir atsiliepti į telefono skambučius, tad visą dėmesį galėsite sutelkti tik į kelią.

PAVYDĖTINAS TAUPUMAS

PAVYDĖTINAS TAUPUMAS

Išmanioji „Start&Stop” sistema ir „eco:Drive™“ programa leidžia sumažinti įprastas degalų sąnaudas bei CO2 ir kitų aplinką teršiančių medžiagų išmetimo kiekį. „Fiat Panda“ rūpinasi ne tik įsipatoginusiais modelio salone, bet ir tais, kurie už jo ribų.

GARSO KOKYBĖ

GARSO KOKYBĖ

Hi-Fi® sistema ir 6 garsiakalbiai leidžia mėgautis ne tik populiariausiomis radijo programomis, bet ir muzika, kurios klausotės namuose. Su „Fiat Panda“ keliaukite dar smagiau!

SAUGUMAS

SAUGUMAS

Vikraus miesto herojaus „Fiat Panda“  kėbulas pagamintas iš ypatingai tvirto plieno su kontroliuojamomis zonomis smūgio iš priekio atveju. Keturios saugos oro pagalvės bei avarinio įspėjimo stabdymo funkcija užtikrins dar didesnę apsaugą nenumatytais atvejais kelyje.