MAŽESNĖ TARŠA

„Fiat Punto“ pasižymi geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis ir efektyvumu, mažiausia tarša bei degalų sąnaudomis. Dyzeliniai „MultiJet“, inovatyvūs „TwinAir“ ir ekologiški „Natural Power“ bei „Easypower“ varikliai padės tausoti aplinką ir suteiks tikrą vairavimo malonumą.

START&STOP SISTEMA

Išmanioji START&STOP sistema sumažina „Fiat Punto“ eksploatavimo išlaidas ir sąnaudas. Ji išjungia variklį, kol automobilis stovi ir automatiškai užveda, vos nuspaudus sankabos pedalą. Sistema veikia esant suderinamoms variklio versijoms.

DAUGIAU LAISVĖS BENDRAUTI

Vienu mygtuko spustelėjimu, išmaniųjų programėlių pagalba, „Fiat Punto“ padės rasti ieškomą tašką ir trumpiausią kelią iki jo. Taip pat lengvai, neatitraukiant dėmesio nuo kelio, leis pasidalinti žinute savo paskyroje socialiniuose tinkluose bei mėgautis muzika ar atsiliepti į skambučius.

ECO:DRIVE SISTEMA

„Fiat Punto“ ECO:DRIVE sistema leis dar labiau pagerinti vairavimo įgūdžius. Įvertinusi vairavimą balais,  sistema informuoja, kur reikėtų pasitempti. Geresnis vairavimas – didesnis saugumas ir mažesnės sąnaudos.

6 ORO PAGALVĖS

„Fiat Punto“ turi net šešias oro pagalves – po dvi priekyje, prie langų ir šonuose. Šešios oro pagalvės – šešis kartus saugiau!

STABDŽIŲ KONTROLĖ

ABS ir EBD garantuoja geresnį „Fiat Punto“ sukibimą su kelio danga šiurkštaus stabdymo ar netikėtų manevrų metu. Važiavimui kalvotomis vietovėmis pritaikyta „Hill Holder“ sistema, reaguodama į greičio pokyčius, spaudžia arba atleidžia stabdžius.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis