Sutinku

 FCA Importers – Fiat

DIZAINAS

„Fiat Tipo“ sedanas pasižymi ne tik stilingomis linijomis, bet ir veržliu bei taupiu varikliu. Vientisas ir apgalvotas dizainas sukuria ne mažiau erdvės, nei limuzine, tad komfortiškai jausis ne tik keleiviai salone, bet ir jūsų daiktai bagažinėje.

IŠSKIRTINIS DIZAINAS TAUPANTIEMS

IŠSKIRTINIS DIZAINAS TAUPANTIEMS

Išskirtinis „Fiat Tipo“ dizainas ne tik suteikia daugiau komforto kelionėje, bet ir įtakoja žemą oro pasipriešinimą, kuris padeda taupyti kurą. Tai itin aktualu ne tik vykstant į darbą, bet ir leidžiantis į ilgesnes keliones.

PATOGUS KELEIVIAMS IR DAIKTAMS

PATOGUS KELEIVIAMS IR DAIKTAMS

„Fiat Tipo“ sedanas atenkins mažus ir didelius poreikius. Jame ne tik patogiai įsitaisys visi keleiviai, bet ir lengvai tilps kiekvieno jų daiktai. Susiruošėte savaitgalio išvykai su šeima? Pirmyn! Kompaktiškoje 520 l bagažinėje tilps ne tik būtiniausi daiktai, mažųjų vežimėliai ar dviračiai, bet ir žaislai bei kitos smulkmenos.

DAUGIAU VIETOS

DAUGIAU VIETOS

„Fiat Tipo“ sukurtas vertinantiems erdvumą bei komfortą. Savo klasėje pirmauja pagal salono erdvę ir didžiausią keleivių komfortą. Kiekviena kelionė tampa unikaliu, praktišku ir puikiu patyrimu, atitinkančiu Jūsų poreikius.