TIPO CROSS

Naujasis „Tipo Cross“ hečbekas – emocionalus, savitas ir dinamiškas, puikiai tinkantis jauniems žmonėms ir šeimoms. Automobilio salonas stilingas, o erdvė puikiai organizuota, todėl šis automobilis itin tinka į keliones ar išvykas į gamtą su draugais.

PLOTIS: 1802 mm         ILGIS: 4386 mm          AUKŠTIS: 1556 mm           BAGAŽINĖS TALPA: 440 dm³

TIPO LIFE

Modernus išorės dizainas, naujoviškos linijos. Šiame automobilyje stilius išreikštas detalėse. Labiau viliojantis visais atžvilgiais – ir praktiškas, ir gerai atrodantis.

PLOTIS: 1792 mm         ILGIS: 4386 mm          AUKŠTIS: 1495 mm           BAGAŽINĖ: 440 dm³

GERESNĖ IŠVAIZDA

Naujajame „Tipo“ sumontuoti visiškai nauji LED priekiniai žibintai, kurie apšvies bet kokį kelią priekyje. Su naujais LED galiniais žibintais, „Ice Matte“ išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daug daugiau šis „Tipo“ atrodo geriau, nei bet kada. Be to, 17 colių „Diamond Matte“ juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia galutinį paveikslą.

GERESNIS SALONAS

„Tipo“ dvasią puikiai išreiškia pilko audinio sėdynių stilius. Galėsite mėgautis nauju minkštu aukščiausios kokybės vairu su chromuotomis detalėmis, stilinga muzika ir navigacija naujoje radijo sistemoje su 10,1 colio ekranu ir blizgiais, juodais kraštais, 7 colių prietaisų skydeliu su visa informacija apie savo kelionę.

GERESNĖS TECHNOLOGIJOS

Naujajame „Tipo“ įrengtos pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena akimirka automobilyje.

GERESNĖ MULTIMEDIJOS SISTEMA

10,1 colio skersmens jutiklinis ekranas su blizgiais, juodais kraštais – galėsite stilingai mėgautis muzika ir navigacija. Jis įrengtas su „Uconnect 5“ informacijos ir pramogų sistema ir „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“, todėl nereikia jokių laidų, galima prisitaikyti profilius ir įrašyti iki 5 konfigūracijų.