Sutinku

s
 FCA Importers – Fiat

SUMODERNINTA KLASIKA

Dinamiškam „Fiat Tipo“ hečbekui pavyko suderinti nesuderinamą – šiuolaikiškumą ir klasiką, kurių neįmanoma nepastebėti. Paperkantis išraiškinga griežtų linijų išore ir jaukiu vidumi, šis automobilis be žodžių kviečia jį išbandyti!

KOMFORTAS KIEKVIENAM

KOMFORTAS KIEKVIENAM

„Fiat Tipo“ hečbekas užtikrina komfortabilumą ne tik vairuotojui, bet ir kiekvienam keleiviui. Automobilio salone patogiai telpa iki penkių, 1,85 m ūgio keleivių, kurie gali laisvai įsitaisyti, kiekvienas patogiai pasidėjęs alkūnes.

DAR PATOGIAU

DAR PATOGIAU

Puikiai sulygiuotas vairas, pedalai ir sėdynė užtikrina itin ergonomišką vairavimo padėtį. Norite atsiliepti į telefono skambutį ar paklausyti mėgstamos muzikos? Užteks vos vieno paspaudimo!

DAR PRAKTIŠKIAU

DAR PRAKTIŠKIAU

Praktiškumas – didžiausias „Fiat Tipo“ hečbeko prioritetas. Automobilio bagažinės talpa siekia net 440 l, kuriuos galėsite užpildyti kelionei reikalingais daiktais, pervežti krovinius persikraustymo metu ar susidėti laisvalaikio inventorių vykdami atostogų.

ITIN PATOGIOS SĖDYNĖS

ITIN PATOGIOS SĖDYNĖS

Itin patogios, ergonomiškos sėdynės su medžiaginiais arba odiniais atlošais leis atsipūsti net ilgos kelionės metu. O dar didesnė erdvė kojoms padės išvengti diskomforto aukštaūgiams keleiviams.