LIFE universalas

„Fiat Tipo“ universalas kiekvieną kelionę paverčia unikaliu patyrimu, yra praktiškas, tačiau turintis savo išskirtinį stilių. Naujajame „Tipo Life Station Wagon“ yra daugiau vietos bet kokiam kroviniui, daugiau komforto šeimai ir draugams dėl erdvaus salono ir 550 dm³ bagažinės

PLOTIS: 1792 mm         ILGIS: 4571 mm          AUKŠTIS: 1514 mm           BAGAŽINĖS TALPA: 550 dm³

 

GERESNĖ IŠVAIZDA

Naujajame „Tipo“ sumontuoti visiškai nauji LED priekiniai žibintai, kurie apšvies bet kokį kelią priekyje. Su naujais LED galiniais žibintais, „Ice Matte“ išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daug daugiau šis „Tipo“ atrodo geriau, nei bet kada. Be to, 17 colių „Diamond Matte“ juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia galutinį paveikslą.

GERESNIS SALONAS

„Tipo“ dvasią puikiai išreiškia pilko audinio sėdynių stilius. Galėsite mėgautis nauju minkštu aukščiausios kokybės vairu su chromuotomis detalėmis, stilinga muzika ir navigacija naujoje radijo sistemoje su 10,1 colio ekranu ir blizgiais, juodais kraštais, 7 colių prietaisų skydeliu su visa informacija apie savo kelionę.

GERESNĖS TECHNOLOGIJOS

Naujajame „Tipo“ įrengtos pažangios pagalbos vairuotojui sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena akimirka automobilyje.

GERESNĖ MULTIMEDIJOS SISTEMA

10,1 colio skersmens jutiklinis ekranas su blizgiais, juodais kraštais – galėsite stilingai mėgautis muzika ir navigacija. Jis įrengtas su „Uconnect 5“ informacijos ir pramogų sistema ir „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“, todėl nereikia jokių laidų, galima prisitaikyti profilius ir įrašyti iki 5 konfigūracijų.