„Fiat Tipo“ siūlo rinktis iš kelių variklių, sukurtų kasdieniam vairavimui ir našumui, kurio Jums prireiks keliaujant. Rinkitės iš dviejų dinamiškų variklių: efektyvaus benzininio variklio arba visiškai naujos hibridinės jėgainės, kurią sudaro 1,5 l benzininis variklis su turbina ir 48V elektros variklis.

Hibridinis

Dėka visiškai naujo 130 AG 1,5 l GSE T4 variklio kartu su 48V elektros varikliu ir 12V (BSG) generatoriumi, „Fiat Tipo“ siūlo naują, šiuolaikišką vairavimo būdą. Pasinaudokite visais elektrifikavimo pranašumais su šia lengvojo hibrido sąranka: savaiminis baterijos įkrovimas, mažesnės degalų sąnaudos ir ekologiškesnis vairavimo būdas. Mėgaukitės greitesniu įsibėgėjimu su 15 kW e-varikliu, tyliu pajudėjimu iš vietos, bei sklandžiu važiavimu dėl visiškai naujos dvigubos sankabos, 7 pavarų automatinės greičių dėžės.

Benzininis

Smagus, manevringas ir labai efektyvus 1,0 l GSE T3 benzininis variklis su turbokompresoriumi sukuria 100 AG ir yra pasirengęs nuotykiams. Sumažintas degalų suvartojimas ir išmetamų teršalų kiekis, visiškai atitinka “Euro E6D-Final” emisijos reikalavimus, kad galėtumėte dar labiau mėgautis vairavimu ir kelione.