DIZAINAS

ITIN PATOGIOS SĖDYNĖS

Akį traukiantis, modernus miesto automobilis, kurio švelnios gaubtos linijos sukuria itin jaukaus automobilio įvaizdį.
Charakteringi priekiniai žibintai išryškina subtilias automobilio linijas. „Fiat Tipo“ stilių paryškina ir chromuotos durų rankenėlės, o automobilio priekį puošia spindinčios grotelės, kurios tampa šio automobilio skiriamuoju ženklu.

Erdvus ir elegantiškas

„Fiat Tipo“ universalo sėdynės padengtos ergonomiškos medžiagos arba technologiškai apdirbtos odos apmušalais, kurie suteikia dar daugiau komforto. Automobilyje taip pat yra reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė, kuri suteikia patogią poziciją bet kuriam vairuotojui.

Taip pat, jaukumą automobilyje kuria ir šildomos sėdynės, oro kondicionierius bei PTC šildytuvas greitesniam salono šildymui. Šis automobilis puikiai pritaikytas šeimoms.

INOVATYVUS VALDYMAS

„Fiat Tipo“ pasirūpino daugiafunkciniu vairu, kuris leidžia patogiai, neatitraukiant rankų nuo vairo, valdyti multimediją. O priekinėje panelėje integruotas lietimui jautrus, aukštos rezoliucijos ekranas, kuris informuos vairuotoją apie automobilio būklę ar važiavimo maršrutus. Apgalvoti sprendimai bei kruopštus valdiklių išplanavimas, kuris tarnaus jūsų patogumui ir vairavimo saugumui.

TALPESNĖ BAGAŽINĖ

550 l talpos bagažinė su žemu pakrovimo slenksčiu bei lengvai pertvarkoma „Magic Cargo Space“ sistema, kuri užtikrina optimaliausią talpą ir lankstumą. Pakreipiamos ir nulenkiamos galinės sėdynės leidžia sukurti visiškai plokščią, iki 1,80 m. ilgio krovinių skyrių.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis