DIZAINAS

CHROMUOTAS NAUJAS LOGOTIPAS

Modernesnis, dinamiškesnis ir elegantiškesnis. Blizgančios juodos priekinės grotelės ir chromuotas naujas FIAT logotipas: naujo stiliaus skiriamasis ženklas.

NAUJI LED ŽIBINTAI

Nušvieskite ryškia šviesa kelią priešakyje. Naujo dizaino LED priekiniai ir galiniai žibintai bet kokiam keliui priešakyje apšviesti: geriausias matomumas ir mažai energijos vartojanti technologija – tikrai pamatysite skirtumą važiuodami.

KĖBULO DETALĖS

Kuriuo kampu į jį bežiūrėtumėte, dėl naujo dizaino ir detalių jo žavesiui sunku atsispirti.  „Ice Matte“ išskirtine apdaila, blizgios detalės ir drąsus stilius.

17 COLIŲ „DIAMOND CUT“

Siekite būti išskirtiniai, taip pat ir kai kalbame apie ratų stilių: 17 colių „Diamond Cut“ ratlankiai yra sukurti tam, kad patrauktų dėmesį iš pirmo žvilgsnio.

VADOVAUKITĖS „TIPO“ POŽIŪRIU

Viduje salonas taip pat visiškai atnaujintas, netgi vairas tapo elegantiškesniu ir sportiškesniu – galėsite mėgautis nauju minkštu aukščiausios kokybės vairu su chromuotomis detalėmis.

NAUJAS POŽIŪRIS Į KOMFORTĄ

Sėdynės aptrauktos išskirtinio dizaino audiniu. Tyrinėkite „Tipo“ dvasią su puikiai įkomponuotomis pilko audinio sėdynėmis.

GARSUS IR STILINGAS

Didelis 10,1 colio skersmens jutiklinis ekranas – galėsite stilingai mėgautis muzika ir navigacija. Jame įdiegta „Uconnect 5“ informacijos ir pramogų sistema su bevieliais „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“, todėl nereikia jokių laidų, galima prisitaikyti profilius ir įrašyti iki 5 konfigūracijų.

7 COLIŲ SPALVOTAS PRIETAISŲ SKYDELIS

Individualiai konfigūruojamas 7 colių skersmens TFT skaitmeninis prietaisų skydelis pakeitė įprastą analoginį prietaisų skydelį. Tai išties aukštesnio technologinio lygio moderni sistema, kuri jums padės valdyti automobilio būseną. Visa informacija apie jūsų kelionę aiškiai pateikiama jums prieš akis ir visomis spalvomis.