Skip to content Skip to navigation

  JUNGLUMAS
  ŽENKITE Į PRIJUNGTŲ AUTOMOBILIŲ PASAULĮ!

  Pasaulį, kuriame galite keistis duomenimis internetu per „FIAT“ išmaniojo telefono programėlę. Pasinaudokite vertingais patarimais ir mėgaukitės didesniu saugumu, komfortu ir malonumu, naudodamiesi naujausiomis informacijos ir pramogų funkcijomis, kartu taupydami laiką ir pinigus. Kadangi jūsų saugumas ir komfortas yra mūsų prioritetas, mūsų „Connected Services“ paslaugų pasiūlymas dabar yra supaprastintas – siūlome rinktis iš dviejų naujų paketų.

  Connect ONE : PAGALBA VISADA ČIA PAT

  Savo automobilyje būsite saugūs, kad ir kur keliautumėte. Savo naujajame „Fiat 600“ pagalbos telefonu galėsite skambinti naudodamiesi lubose esančiu SOS mygtuku*, o susisiekti su specialiu asistentu arba išsikviesti pagalbą kelyje galėsite tiesiai iš automobilio jutiklinio ekrano arba per „FIAT“ programėlę.

  * Pagalbos skambutis negalimas iš automobilio jutiklinio ekrano ir „FIAT“ programėlės.

  „CONNECT PLUS“: MĖGAUKITĖS KIEKVIENA KELIONE

  Su naujuoju „Connect PLUS“ paketu* galėsite valdyti savo automobilį kaip niekada anksčiau ir naudotis įvairiomis inovatyviomis funkcijomis, suteikiančiomis nuotolinę prieigą prie automobilio; įkrovimo valdymą; pranešimus apie automobilio būklę; kelionių planavimą elektromobiliu; prieigą prie navigacijos ir daugybę kitų paslaugų. Pasinerkite į „Connect Plus“ ir atraskite jums naudingas paslaugas.

  * Siūloma tik pasirinkus „CONNECT ONE“ paketą.