Skip to content Skip to navigation
October 10, 2022

Dar vienas „Fiat 500 Electric“ laimėjimas „Parkers New Car Awards“ ceremonijoje

Visiškai elektrinis „Fiat 500“ laimėjo antrąjį sezono apdovanojimą ir „Parkers New Car Awards“ apdovanojimuose laimėjo 2023 m. mažo elektromobilio titulą. Teisėjai buvo sužavėti ne tik jo estetika – nors jiems tai taip pat patiko – bet ir gyrė už interjero specifiką ir elektrines charakteristikas.

„Ikoniška forma, linksmas požiūris ir pigios eksploatacijos išlaidos lėmė didžiulį ir ilgalaikį populiarumą. Tačiau pavertus jį elektromobiliu, atsirado visai kita dimensija. Dabar jis prašmatniai sukiojasi po miestą su visu benzininiu varikliu 500 varomu varikliu, tačiau dabar jis siūlo tylų ir ramų vairavimo patirtį.

– Keithas Adamsas, žurnalo „Parkers“ redaktorius
Dėl kompaktiškų 500 matmenų jis ilgą laiką buvo vienas populiariausių miesto automobilių JK. Tai, kartu su įspūdingu iki 199 mylių (WLTP) nuotoliu ir greito įkrovimo galimybe, padeda elektriniam hečbekui pasirodyti rinkoje. Naudojant greitąjį įkroviklį 500 galima įkrauti nuo 10 iki 80 % vos per 30 minučių, todėl šis mažas elektromobilis yra daugiau nei pritaikytas miesto vairuotojams kasdieniame gyvenime.

Nenuostabu, kad visiškai elektrinis Fiat 500 šį apdovanojimą pelnė antrus metus iš eilės. Gregas Tayloras, JK „Fiat“ ir „Abarth“ generalinis direktorius, sakė: „Daugybė geriausių savo klasėje funkcijų – tokių kaip 2 lygio autonominis vairavimas – įspūdingas važiavimo diapazonas, taip pat keli apdailos lygiai. „Electric 500“ ir toliau traukia pramonės ekspertų dėmesį.

 

Other news that may interest you