Skip to content Skip to navigation

Naujasis „Fiat 500“ išlaiko „What Car“ titulą? 2022 m. elektromobilių apdovanojimai

Visiškai elektrinis Fiat 500 išlaikė geriausio mažo elektromobilio titulą What Car? 2022 m. elektromobilių apdovanojimai.

Teisėjai gyrė automobilį už šypseną keliantį veikimą, patrauklią kainą ir dizainą. Visiškai elektrinis „Fiat 500“ yra pirmasis visiškai elektrinis modelis „Fiat“ istorijoje ir gali pasigirti daugybe geriausių savo klasėje funkcijų, tokių kaip 2 lygio autonominio vairavimo technologijos ir dideliu važiavimo atstumu iki 199 mylių (WLTP) – ilgiausią. bet kurio šiandien rinkoje esančio elektrinio miesto automobilio asortimento.

„All-Electric 500“ taip pat pasižymi greito įkrovimo galimybėmis, leidžiančiomis bateriją įkrauti iki 80 procentų nuotolio tik per 35 minutes, o iki 30 mylių nuvažiuoti reikia tik penkias minutes.

Steve'as Huntingfordas, „What Car“ redaktorius? „Fiat 500 numalšina bet kokią nuomonę, kad mažas elektromobilis turi atrodyti ar jaustis paprastai. Be to, jo kaina yra gera ir joks varžovas taip gerai nesugeba susidoroti su miesto eismo trukdžiais ir sukelti šypseną. Trumpai tariant, jis puikiai atspindi tai, ko reikia šiuolaikiniam miesto bėgimui“.

Didžiosios Britanijos „Fiat“ ir „Abarth“ generalinis direktorius Gregas Tayloras sakė: „Jeigu New 500 yra visų laikų labiausiai pripažintas „Fiat“, nepakako teiginio, kad mūsų pirmasis visiškai elektra varomas automobilis yra saugus vienas kitam. Neįtikėtinas pasiekimas, pabrėžiantis įspūdį, kad jis ir toliau susidarė visoje pramonėje nuo pat jo pristatymo 2020 m.

Tik praėjusį mėnesį „All-Electric 500“ taip pat išlaikė savo titulą antrus metus iš eilės, kaip Metų miesto automobilis kasmetiniuose „Auto Express“ apdovanojimuose ir pasiekė reikšmingą orientyrą – jį išrinko daugiau nei 100 000 klientų visame pasaulyje.

Other news that may interest you