FIAT 500e įkvėptas gamtos – miestui skirtas automobilis, kurio išorė nestokoja išskirtinių, itališku dizainu alsuojančių stiliaus sprendimų, o vidus – itin pažangių technologijų.
Išbandykite jau dabar!

NAUJOSIOS EROS PRADŽIA

„Atėjo laikas 500-tukui išnaudoti savo populiarumą ir tapti sprendimo dalimi. Metas įsipareigoti aukštesniam tikslui.“ -Olivier François - „Fiat Global Brand“ prezidentas

Pirmasis bandomasis važiavimas

Pirmasis Olivier Francois, Fiat Brand Global prezidento, bandomasis važiavimas su naujuoju elektriniu Fiat 500 La Prima.

SUKURTAS KITAM DEŠIMTMEČIUI

Naujasis 500 «la Prima» bus sukurtas ant visiškai naujos platformos ir bus skirtas visam ateinančiam dešimtmečiui. Palyginti su visais kitais 500-tukais, jis užtikrins konkurencingas įveikiamo atstumo diapazono galimybes, o miesto ciklo autonomiškumas nustebins dar labiau. Greitojo įkrovimo režimas ir firminė „Wallbox“ sistema leis automobilį lengvai įkrauti namuose.

Aukštesnio lygmens miesto automobilis

Naujasis 500 «la Prima» bus pirmasis miesto automobilis, suteikiantis jums 2 lygio autonominio vairavimo galimybę. Jis galės savarankiškai didinti greitį, stabdyti, laikytis eismo juostos, pažinti kelio ženklus ir pasiūlys atitinkamai pakoreguoti greitį. Dėka 360° „Drone View“ funkcijos, jo „akys“ nuolat akylai stebės pėsčiuosius ir dviratininkus.

GROŽIS KEIČIANTIS PASAULĮ

Naujasis 500 «la Prima» yra platesnis, ilgesnis ir erdvesnis nei paprastas 500. Paprastas ir dailus vidaus dizainas, mažiau mygtukų ir išskirtinės linijos. Šis 500-tukas gražesnis nei kada nors anksčiau.

JUNGČIŲ PLATFORMOS RINKINYS ATEIČIAI

Dėl itin greito „Bluetooth“ įrenginių sujungimo, belaidžio įkrovimo doko ir belaidės „Apple Car Play“ integracijos, visiškai nauja 10 colių šiuolaikiška informacinė ir pramogų sistema taps natūraliu jūsų išmaniojo telefono plėtiniu.