FIAT 500e įkvėptas gamtos – miestui skirtas automobilis, kurio išorė nestokoja išskirtinių, itališku dizainu alsuojančių stiliaus sprendimų, o vidus – itin pažangių technologijų.
Išbandykite jau dabar!

NAUJOSIOS EROS PRADŽIA

„Atėjo laikas 500-tukui išnaudoti savo populiarumą ir tapti sprendimo dalimi. Metas įsipareigoti aukštesniam tikslui.“ -Olivier François - „Fiat Global Brand“ prezidentas

Pasimatuokite Itališką eleganciją.

Kartais vieno žvilgsnio nepakanka, kad sulaužyti visus savo įsitikinimus. Tačiau pakanka vieno bandomojo važiavimo, kad 500E atrastų kelią į Jūsų širdį.

500E LA PRIMA BY BOCELLI

Naujoji „500E La Prima by Bocelli” pirmasis ir vienintelis miesto elektromobilis, kuriame įdiegta premium akustinė sistema, kurios skambesį ištobulino pats italų tenoras A. Bocelli.

Speciali 500E versija turi ne tik premium garso sistemą, bet ir priekinius „LED Infinity” žibintus, aukščiausios kokybės interjerą.

Aukštos kokybės koncertas vairuojant

Kartu su A. Bocelli sukurtos net 4 „Virtual Venues“. „My Music Room“ – automobilį paverčianti maža, komfortiška erdve, skirta mėgautis tobulu skambesiu, „My Recording Studio“ – atkartojančią A. Bocelli asmeninę meistriškai suprojektuotą erdvę, kurioje užfiksuojamas nepakartojamas menininko talentas, „G. Verdi Opera House“ – klausytojus perkelianti į pirmąsias G. Verdžio operos teatro Pizoje eiles ir „My Open-air Arena“, atkurianti pojūtį ir atmosferą, kuris jaučiamas gyvo garso koncerte po atviru dangumi.

Andrea Bocelli apie „Virtual Venues“

„Virtual Venues“ atsiradimo istoriją ir į kvėpimą joms pasakoja pats italų tenoras Andrea Bocelli. Žiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau.

Kilni misija stilingoje formoje

Spindinčios elektrinio 500-tuko eksterjero detalės traukią akį, o interjeras alsuoja ryškiai raudonos spalvos akcentais. Raudona spalva simbolizuoja svarbią žinutę – apsaugoti vairuotojo ir keleivių sveikatą.
Automobilių interjero medžiagos ir oro kondicionavimo filtrai apdirbti su biocidine medžiaga, kuri naikina iki 99,9% bakterijų.
Išskirtinė Fiat 500RED serija jau šių metų viduryje pasieks Lietuvą, o išankstiniai užsakymai jau galimi dabar.

SUKURTAS KITAM DEŠIMTMEČIUI

Naujasis 500 «la Prima» bus sukurtas ant visiškai naujos platformos ir bus skirtas visam ateinančiam dešimtmečiui. Palyginti su visais kitais 500-tukais, jis užtikrins konkurencingas įveikiamo atstumo diapazono galimybes, o miesto ciklo autonomiškumas nustebins dar labiau. Greitojo įkrovimo režimas ir firminė „Wallbox“ sistema leis automobilį lengvai įkrauti namuose.

Aukštesnio lygmens miesto automobilis

Naujasis 500 «la Prima» bus pirmasis miesto automobilis, suteikiantis jums 2 lygio autonominio vairavimo galimybę. Jis galės savarankiškai didinti greitį, stabdyti, laikytis eismo juostos, pažinti kelio ženklus ir pasiūlys atitinkamai pakoreguoti greitį. Dėka 360° „Drone View“ funkcijos, jo „akys“ nuolat akylai stebės pėsčiuosius ir dviratininkus.

GROŽIS KEIČIANTIS PASAULĮ

Naujasis 500 «la Prima» yra platesnis, ilgesnis ir erdvesnis nei paprastas 500. Paprastas ir dailus vidaus dizainas, mažiau mygtukų ir išskirtinės linijos. Šis 500-tukas gražesnis nei kada nors anksčiau.

JUNGČIŲ PLATFORMOS RINKINYS ATEIČIAI

Dėl itin greito „Bluetooth“ įrenginių sujungimo, belaidžio įkrovimo doko ir belaidės „Apple Car Play“ integracijos, visiškai nauja 10 colių šiuolaikiška informacinė ir pramogų sistema taps natūraliu jūsų išmaniojo telefono plėtiniu.