PILNAS ĮKROVIMO SPRENDIMŲ RINKINYS

GREITAS ĮKROVIMAS
Naujuosius 500 «la Prima» greitai įkrauti galima 85 kW galingumu. Įkrovus vos 5 minutes galėsite važiuoti visą dieną (50 km), o per 35 minutes galima pasiekti 80% viso akumuliatoriaus įkrovimo. Kadangi netrukus tai taps standartu, automobilį galėsite įkrauti bet kurioje greitojo įkrovimo valstybinėje stotyje su pridedamu Mode 3 kabeliu.

GREITASIS ĮKROVIMAS 85 KW
50 KM PER 5 MINUTES
80% PER 35 MINUTES


LENGVAM ĮKROVIMUI NAMIE

Kartu su automobiliu gausite išskirtinį 500 „Wallbox“ su Mode 3 kabeliu, todėl įkrovimo stotį galėsite įsirengti namuose. Viską paruošite naudodami „Plug & Play“ technologiją, kurios nereikia diegti, ir „Bluetooth“ ryšį, kad būtų galima patikrinti akumuliatoriaus būseną. 500 „Wallbox“ turi stabilizuotą energijos sistemą, leidžiančią išvengti energijos sumažėjimo namuose, o atnaujinus iki 7 kW, 500 «la Prima» įkrovai reikės perpus mažiau laiko.


LENGVAM ĮKROVIMUI IŠVYKUS IŠ NAMŲ

Nesijaudinkite, jei nesate namie: galėsite naudoti pridedamą Mode 3 kabelį ir naująjį 500 «la Prima» juo įkrauti standartinėse bei greitose viešosiose stotyse ir automobilių stovėjimo vietose.

„SHERPA MODE“

Galėsite pasirinkti „Sherpa Mode“ režimą: protingą vairavimo sąranką, kuri kontroliuoja automobilį, leidžia taupyti energiją ir tiksliai apskaičiuoja, kaip nuvykti į tikslą, optimizuojant automobilio parametrus: pavyzdžiui, mobilųjį įkrovimą, oro kondicionavimą, riboja greitį ar pagreitį.

VAIRAVIMAS VIENU PEDALU

Naujasis 500 «la Prima» yra vienas iš pirmųjų automobilių, siūlančių naują vairavimo patirtį, kai tiek greitėjimui, tiek lėtėjimui naudojamas vienas pedalas. Kai bet kuriuo metu vairuotojas pakelia koją nuo pedalo, automobilis sulėtėja, o kinetinę energiją konvertuoja ir kompensuoja tam, kad generuotų elektros energiją ir įkrautų akumuliatorių.