TECHNOLOGIJOS IR SAUGUMAS

Naujasis 500 «la Prima» elektromobilis yra pirmasis miesto elektromobilis su antrojo lygio autonominio vairavimo galimybe, o tai reiškia, aukščiausio lygio saugumą mieste. Jūsų automobilis bus jūsų patikimas šturmanas: jis autonomiškai greitės, stabdys ir laikysis eismo juostos.

SAUGUMO TECHNOLOGIJOS

FIAT ŠTURMANAS
Naujasis 500 «la Prima» automobilis įvairiais būdais užtikrins jūsų važiavimo sklandumą. Pirmiausia, automobilis perskaitys kelio ženklus ir pasiūlys greitį, kurį turėtumėte išlaikyti konkrečiame kelyje. Tada, kai vairo mygtukais nustatysite greitį ir atstumą, sistema autonomiškai išlaikys atstumą iki prieš jus esančios transporto priemonės (kai greitis viršija 30 km/h), laikys automobilį juostos centre (kai greitis viršija 60 km/h) ir sustos, kai to reikalaus eismas.

LENGVESNIS PARKAVIMAS
Manevruodami nedideliu greičiu, daugiau niekuomet netyčia neatsitrenksite į automobilį ar sieną. Važiuojant mažesniu nei 13 km/h greičiu, 360° vaizdo-parkavimo jutikliai su 11 jutiklių naujojo 500-tuko priekyje, šonuose ir gale aptiks bet kokias aplink esančias kliūtis ir įspės transporto priemonę apie gale esančio objekto artumą.

GALINIO VAIZDO KAMERA
Galinio vaizdo kamera aiškiai ir ryškiai perduos didelės raiškos vaizdą to, kas yra už jūsų, tiesiai į naujojo 500 «la Prima» informacinį ekraną. Vaizdas projektuojamas dinaminėmis tinklelio linijomis, o pasukus vairą centrinės linijos koreguoja trajektoriją, kad klientas lengviau suvoktų atstumą.

STABDŽIAI
Važiuojant iki 130 km/h greičiu, naujasis 500 «la Prima» automatiškai stabdys tam, kad išvengtų arba sušvelnintų susidūrimą su priešais esančia transporto priemone, pėsčiuoju ar dviratininku. Iš pradžių automobilis tiesiog įspės garsiniu ir vaizdiniu įspėjimu prietaisų skydelyje, o jei vairuotojas nereaguos, sistema stabdys transporto priemonę ir padės vairuotojui išvengti galimo smūgio arba jį sušvelninti.

BUDRUMO PALAIKYMAS
Naujasis 500 «la Prima» padės jums netyčia neužmigti už vairo. Pradinius nuovargio požymius sistema gali aptikti stebėdama šoninius transporto priemonės judesius, patars vairuotojui padaryti pertrauką. Prietaisų skydelyje bus pateikiamas vaizdinis ir garso įspėjimas.

IŠLAIKYMAS ANT KELIO
Naujasis 500 «la Prima» padės jums išvengti netyčinio kelio linijų kirtimo, išlaikys jus kelyje, o tai atliks aktyviai perimdamas vairavimą. Tai apsaugos jus ir kitus nuo pavojų. Kai sistema nustato, kad transporto priemonė netyčia išvažiavo iš savo eismo juostos, ji įspėja vairuotoją vaizdiniu, garsiniu ir juntamu signalu, kaip vairo vibracija, ir taip paskatina pasukti vairą priešinga kryptimi.

NAUJA MULTIMEDIJOS SISTEMA

Fiat 500 «la Prima» nauja multimedijos sistemos „Cinerama“ 10,25 colių su sparčia Bluetooth suporavimo funkcija per mažiau nei 5 sekundes nuo durų atidarymo sujungs visus išmaniuosius automobilyje esančius telefonus. Be to, išmanųjį telefoną primenanti sąsaja su pilnai pritaikomu ekrano išdėstymu užtikrins, kad jūsų informacija ir pramogos bus lengvai pasiekiamos, o jomis naudotis paprasta. Naujas 500 «la Prima» taip pat turi belaidį mobiliojo telefono kroviklį, tad būsite visada prisijungę.