MODERNIAI IR SAUGIAI

Nuotaiką pakeliančios technologijos

Šiuolaikinis automobilis sunkiai įsivaizduojamas be kelionių dinamiką užtikrinančių technologijų. „Fiat Tipo“ įdiegta Uconnect™ sistema, kuri leidžia valdyti visus įrenginius lietimui jautraus ekrano pagalba. Slogi tyla jūsų kelionėse nebeegzistuos, nes analoginis ir skaitmeninis (DAB) radijo grotuvas, „Deezer“, „Tune-In“ suteiks galimybę rinktis populiariausius grojaraščius.
Jeigu to dar negana, mėgstamą muziką pasieksite per USB, Aux-in“ ar Bluetooth sąsaja, prijungę savo išmanųjį telefoną. Su „Fiat Tipo“ slogios nuotaikos ilgose kelionėse ar esant spūstyse yra praeitis.

Nežinomi maršrutai - maža problema

„Fiat Tipo“ įkvepia atradėjo dvasią. Nesvarbu, tai kelionės mieste, ar užmiestyje, kiekvienas nežinomas maršrutas skatina atrasti kažką nepatirto. Jums pakanka tik noro, o tiksliu kelionės maršrutu pasirūpins paprasta ar palydovinė navigacija su 3D žemėlapiais. Maršrutų koordinates navigacijai galėsite diktuoti tiesiog balsu, o kelionės tikslas bus pasiektas be bereikalingų klaidžiojimų.

Fiat 500X

Novatoriškos saugumo technologijos

Adaptyvi, pastovaus greičio palaikymo sistema, „Fiat Tipo“ universalui leidžia važiuoti saugiu atstumu nuo priekyje esančio automobilio.

Taip pat, automobilyje įdiegta elektroninės stabilumo kontrolės (ABS) su avarinio stabdymo sistema, bei varančiųjų ratų praslydimo kontrolės sistema (TCS), kuri pagerins automobilio sukibimą su keliu ir padės išvengti slydimo. Todėl automobilis bus suvaldomas netikėtų manevrų, kai apvažiuojama netikėta kliūtis ar staigių posūkių metu.

Reikia pagalbos? Susisiekite su mumis